Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik tłumaczenia Kinra
15 Floréal 224
Koniec matur na jakiś czas... do wtorku... Wkrótce rozpocznie się intensywny proces tłumaczenia... I guess...
Dzisiejszy postęp: 16%
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Kinro a znajdziesz chwilkę i machniesz choć odrobinkę korekty 17 rozdziału PH ? czy wolisz się w to nie zagłębiać ? " Zwłaszcza pamiętając mój styl tłumaczenia ( TOTAL NOOB Tongue )
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Dobra. Jeśli tak, zobaczę. Ale jeśli zobaczę chociaż trzy błędy rażące, od razu i bez ostrzeżenia zamykam kartę na kolejne miesiące.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
NO PILS !!! ... znaczy ... może być 500 rażących błędów ? ... a potem przerwa w korekcie ?
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
18 Floréal 224
No cóż. Wkrótce koniec matur, więcej czasu i w ogóle. Dzisiaj nieźle ruszyłem z kopyta. Jak myślicie, kiedy wyjdzie rozdział?
Dzisiejszy postęp: 38,4%
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Daje ci do dwóch dni :v
Odpowiedz
ja do czterech
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Czyli 2+4=6.
Niecaly tydzień :v
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
dodaj dzień i masz teraz tydzień
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
21 Floréal 224
Cóż. Dziś na szybko, mniej więcej w godzinę... Chwila, równo w godzinę, bo tyle dziś miałem czasu... Zobaczcie, jak to możliwe? Czyli w dzień mógłbym dwa rozdziały zrobić?
Dzisiejszy postęp: 14%
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości