Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik tłumaczenia Kinra
#71
"Może uda mi się kogoś dzisiaj na noc zatrzymać." Wyjątkowo słodko to brzmi Waii.
Ja również liczę na cud, że jednak maj będzie miesiącem Blackjack...
Odpowiedz
#72
Ale zostało by mało tego miesiąca na świętowanie. Lepiej doszlifować, a dać na początku czerwca, by cały czerwiec należał do Blackjack.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#73
24.05.2015
Ugh. Udało mi się przysnąć przed tekstem.
Oczywiste jest, że maj nie jest miesiącem Blackjack.
Może nawet 2015 nie jest rokiem Blackjack.
Szczególnie, że kończy się jej historia...
Po co się bawić w miesiące Blackjack, jeśli można uznać, że to forum jest forum o Blackjack?
Co nam szkodzi?
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#74
Tak po prawdzie obawiam się że to co tu się dzieje, Twoja niemal samotna praca, to już ostatnie strzały, ostatnie minuty, zanim świat spłonie w ogniu przeznaczenia. Reszta tłumaczy poddała się już dawno temu, świadczy o tym tempo tłumaczenia w poprzednich miesiącach, i nie zanosi się na to aby coś się zmieniło. Ludzie stracili wiarę w boskość Blackjack, zaczęli przestawać pracować ku jej chwale. Łzy ronić już czas, pieśń żałobną pora zacząć nucić.
Chyba że coś się zmieni.
Odpowiedz
#75
Nigdy.
Przenigdy.
Nie poddawaj się.
Tyle powiem (napiszę) i tyle wystarczy.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#76
25.05.2015
Niezwiązane z tłumaczeniem: Udało mi się zagiąć historyka w jego własnym przedmiocie.

Związane z tłumaczeniem: Wciąż czekam na stronę tłumaczenia od Kamikuna (nie popędzam, nie w tym sens tej akcji)
Już dwóch z was przekonało się, z jakim trudem musimy się zmagać. Neologizmy, dziwne związki wyrazowe, skróty myślowe; brakuje do kolekcji tylko makaronizmów (chociaż latynizmy też już były)
Smutne jest to, że prawdopodobnie do października nie zorganizuję pospolitego ruszenia w nocy; od tego momentu patronem moim jest księżniczka Słońcodupka.
Wciąż mam cichą nadzieję, że Luficzowicz skłoni się na stronkę lub dwie, oraz że Kingu i Assist ruszą dupę i pomogą mi w tłumaczeniu, bym mógł zająć się korektą.
Mam pewien plan, ale o nim jutro
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#77
Mała szansa na pomoc ode mnie. Z jednej strony jabłka nie mogę zdzierżyć myśli o spoilerach i zmniejszenia radości z nowego rozdziału, w szczególności w tak przełomowym rozdziale jak ten numer 15, natomiast z drugiej strony jabłuszka ruszył młyn uczelniany, a nie chce zostać mączką kostną :V. Jak sądzisz, czy są realne szanse na to, żeby tłumacze wrócili do swojej pracy, którą powinni wykonywać napędzaniu miłością do Blackjack?
Odpowiedz
#78
Chcę w to wierzyć...
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#79
Strona ode mnie powinna polecieć do soboty. Happy
Odpowiedz
#80
27.05.2015
Dzisiaj doszliśmy do 2/3 tłumaczenia.
To by było na tyle informacji.
Mało się dzieje
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości