Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria Minecraft Serwer
#1
Hejo, kucyki.
Jak pewnie wiecie, albo dowiecie się za chwilę z tego tematu, zajmuję się tworzeniem serwera minecraft, w którym będą takie atrakcje, jak kucyki, krypty, mrok, zuo i śmierć. Oraz mała odrobina nadziei i przyjaźni, ale to już będzie leżało w intencji graczy. Niedługo wykonam kilka screenów z tego, co już mamy, a mamy już dużo. Jednak to wciąż zbyt mało, dlatego potrzebujemy ludzi do pomocy, ale to później, kwestię rekrutacji poruszę na końcu posta.

Co mamy do zaoferowania? Lokacje, które będą wymagały od was użycia zarówno waszych kucykowych umysłów do rozwiązywania zagadek, jak i kwadratowych mięśni, by dostawać się do najbardziej niedostępnych miejsc. Do tego mamy paczuszkę modów, jednak jej zawartości jeszcze nie podam, gdyż ciągle się owa zmienia i ciężko by to było na bieżąco aktualizować. Ale spokojnie, nie będziecie musieli sami męczyć się z instalacją całej paczki. Otrzymacie launcher, który cały proces pobierania i instalacji wykona za was. Całość staramy się zrobić tak, by pracowała nawet na słabym sprzęcie i słabym internecie.
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w temacie. A teraz zajmijmy się rekrutacją.

Na chwilę obecną szukamy ludzi z następującymi umiejętnościami:
- architekt (budowanie stajni, innych lokacji na mapie, oraz zamienianie istniejących budynków w zniszczone)
- osoby znające języki Java i/lub Lua (edytowanie modów, oraz realizacja moich szalonych pomysłów)

Jeśli uważasz, że nadajesz się by dołączyć do ekipy, napisz w tym temacie, albo do mnie na PW. W poście/wiadomości powinny się znaleźć:
Stanowisko, na które chcesz się zgłosić
Wiek - osoby poniżej 13 roku życia mogą jedynie za zgodą rodziców
Doświadczenie - Czy już zajmowałeś się tym, czym zamierzasz się zajmować? Czy pracowałeś przy podobnych projektach? Prosiłbym również o przedstawienie swoich osiągnięć (np. architekci mogą załączyć screeny z swoimi projektami).

Dodatkowo zaznaczę, że ekipa komunikuje się przez gg.
Jako że jestem niewyspany i nieco ciężko idzie mi myślenie, mogłem coś przeoczyć, więc w razie niejasności proszę o zadawanie pytań.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#2
... chcę pegaz :v (mam nadzieję iż wprowadzicie modele postaci kucyków, w tym i pegazów, i umożliwicie graczom wybranie tychże skrzydlatych stworków).
Odpowiedz
#3
Czy głównym językiem urzędowym serwera będzie angielski?
Mógłbym załatwić kogoś z Czeskich bronies
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#4
Nie, głównym językiem serwera będzie polski. Przynajmniej na razie...
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#5
Zgłaszam
Stanowisko: Architekt
Wiek: 16 lat
Doświadczenie:
Trudno mi to powiedzieć a co dopiero pokazać z powodu że serwery na których to robiłem zostały powyłączane.
Czy zajmowałem się już takimi projektami: TAK


Z Poważaniem Red Eye
Odpowiedz
#6
Huhu. Rozumiem, że zgłoszenie do ekipy. Niestety, zgłoszenie jest niepełne. Zalecam uważne przeczytanie pierwszego postu.


Pozdrawiam, Celofyz Bauri
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#7
Już pełne
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
#8
Jednak muszę zobaczyć, co umiesz, zanim będę mógł Cię przyjąć. Może zbuduj jakąś niedużą opuszczoną osadę. Może niekoniecznie w miejscu dotkniętym wybuchem, ale taką po której widać, 200 lat pustkowi, oraz, że nikt od dawna w niej nie był.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#9
zrozumiano

wiesz ostatnio na serwie u kolegi zacząłem robić ten cały schron ale mi coś nie wychodzi ale jak będzie ktoś do pomocy (ogarnięty a nie tak jak admini u nas) to damy rade
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
#10
podasz na Prywatnej Wiadomości numer do GG bo jakoś nie umiem wrzucać tutaj na forum zdięć
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości