Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: The Rejected Ones
#31
15 rozdział i tym samym drugi akt zakończony :v
Odpowiedz
#32
16 i 17 opublikowane na dobry początek ostatniego aktu c:
Odpowiedz
#33
Nawet nie wiesz Autorze, ile mam rozdziałów do nadrobienia Unhappy Mówię o czytaniu tak dla siebie... Ale fanfik bardzo mi się podoba, dzięki za nowy fragment czytadła Smile
Odpowiedz
#34
(10-12-2018, 12:13)Night Shade napisał(a): Nawet nie wiesz Autorze, ile mam rozdziałów do nadrobienia Unhappy Mówię o czytaniu tak dla siebie... Ale fanfik bardzo mi się podoba, dzięki za nowy fragment czytadła Smile

Dziękuję bardzo Happy
I przy okazji zachęcam do czytania nowego rozdziału, to już 18 Grin
Odpowiedz
#35
19 opublikowany c:
Odpowiedz
#36
Dwudziesty i przedostatni rozdział jest już dostępny Wink
Przygoda powoli dobiega końca
Odpowiedz
#37
Finał niedługo Wink
[Obrazek: 57446394_2166826413629881_39694152775436...e=5D474512]
Odpowiedz
#38
Jaram się jak Amazonki w czasie ataku Enklawy. Wink A tak z innej beczki super że uda ci się dokończyć fica bo wiele dobrze zapowiadających się opowieści z pustkowi niestety pokonało swoich stwórców. Unhappy
Odpowiedz
#39
Nie pokonało, ONI WYPLULI NA NICH PŁUCA, jak Scootaloo w kryjówce Rainbow, 200 lat temu Unhappy
Odpowiedz
#40
Dziękuję za miłe komentarze i słowa zachęty Wink Owszem, były trudne momenty i fik był praktycznie porzucony dwa i pół roku, ale mimo to jego zakończenie powoli się zbliża, jeszcze tylko ostatnie korekty finału (które też zajmą dłuższą chwilę z uwagi, że jest od znacznie dłuższy od przeciętnego rozdziału, ale gwarantuję, że warto czekać Wink )
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości