Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: The Rejected Ones
#11
The Rejected Ones już dostępny na FGE - http://www.fge.com.pl/2015/06/fallout-eq....html#more <3.
Odpowiedz
#12
O <3 he he
A, rozdział 5 jest już skończony i podlinkowany. Jest nieco dłuższy niż wcześniejsze, ale zachodzą w nim pewne dość znaczące zmiany dotyczące życia naszych bohaterów Smile
Odpowiedz
#13
Ohoho. Nareszcie Wink
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
#14
Pisanie i korekta zajęła dwa i pół miesiąca, bo raz, że jest dłuższy od reszty, dwa, że w międzyczasie wyszło Gta V i trochę to zmieniło plany...
A szósty też chyba szybko nie wyjdzie, bo jak na razie jest półtora strony, a na wakacjach raczej będę mieć mało czasu :/
Odpowiedz
#15
Jejku jej, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że taka prędkość wydawania kolejnych rozdziałów nie przekłada się negatywnie na jakość O.o Dla mnie z początku ten Fic zdawał się być dość prosty, dość brutalnie oceniłem go na 6/10. Potem jednak zrozumiałem, że siłą tego utworu jest właśnie ta prostota. W przeciwieństwie do innych produkcji, każde wydarzenie nie jest niesamowitym doświadczeniem i przygodą, autor pozwolił sobie powoli rozwijać swoją historię, nie robiąc z bohaterów ultra-herosów, tylko prawdziwych świeżaków na pustkowiu, którzy ostrożnie i powoli uczą się w nim żyć. W skrócie- 7+/10. Ale za prędkość wydawania należy się plusik, dlatego moja ostateczna ocena wynosi całe 8/10. Polecam
Odpowiedz
#16
(21-06-2015, 12:59)Stable-Tec Assistant napisał(a): Jejku jej, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że taka prędkość wydawania kolejnych rozdziałów nie przekłada się negatywnie na jakość O.o Dla mnie z początku ten Fic zdawał się być dość prosty, dość brutalnie oceniłem go na 6/10. Potem jednak zrozumiałem, że siłą tego utworu jest właśnie ta prostota. W przeciwieństwie do innych produkcji, każde wydarzenie nie jest niesamowitym doświadczeniem i przygodą, autor pozwolił sobie powoli rozwijać swoją historię, nie robiąc z bohaterów ultra-herosów, tylko prawdziwych świeżaków na pustkowiu, którzy ostrożnie i powoli uczą się w nim żyć. W skrócie- 7+/10. Ale za prędkość wydawania należy się plusik, dlatego moja ostateczna ocena wynosi całe 8/10. Polecam

Bardzo dziękuję Happy
Tempo wynikło z faktu, że jak publikowałem tu fika, dużo z rozdziałów 3, 4 i 5 było już zrobione, tylko musiałem jeszcze skorektować i trochę poprawić.
Co do prostoty, cóż, mój poprzedni duży projekt, mianowicie Takifugu, był często krytykowany ze względu na zbyt dużą "epickość" a przy tym ogromną ilość bohaterów, która przekładała się na nijakość ich wykonania. W Falloucie postanowiłem nie popełniać tych błędów znowu Smile
Odpowiedz
#17
Jejciu jej, kupę czasu zajęło mi przeczytanie najnowszego rozdziału, brak BJ robi swoje, osłabiając mnie. Odnoszę wrażenie że troszeczkę za dużo piszesz dialogów, w stosunku do opisów. Niespodobała mi się natychmiastowyma reakcjakcja świata, tj, bohaterowie znaleźli kapsel z gwiazdka, pojawia sie ktoś kto te kapsle zbiera. W grze stanowiło to lekko komediowy, przyjemny element, ale w opowiadaniu niekoniecznie pasuje.
Odpowiedz
#18
To, że dużo dialogów to sam zauważyłem, nawet powoli zaczynam nie lubić Ice Slasha przez jego gadanie, bo muszę pisać dialog zamiast pchać akcę do przodu :v

Tak z innej beczki, będzie ktoś na Vistulianie? Jakby ktoś się pojawił to będę miał plakaty z fika na rozdanie i będzie można też porozmawiać w cztery oczy Wink
Odpowiedz
#19
Chciałbym przyjechać, ale nie ma z kim ;_;
Odpowiedz
#20
W końcu, po dwóch miesiącach jest rozdział 6! Happy Przepraszam, że tak długo, ale sami wiecie, wakacje i te sprawy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości