Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria: The Deserter
#21
Nawet ciekawie
Odpowiedz
#22
Nawet miło słyszeć.
Odpowiedz
#23
(18-08-2016, 18:51)Scythe napisał(a): Nawet miło słyszeć.

Kiedy kolejny rozdział? Wiem, standardowo "jak się napisze". Ale powiem szczerze, że mnie zaciekawiłeś...
Odpowiedz
#24
Szejd, gdybyś ty pisał kilka rzeczy jednocześnie, też nie wiedziałbyś, kiedy co skończysz. Uznaj, że ten rozdział ma termin "when it's done".
Odpowiedz
#25
(19-08-2016, 13:45)Scythe napisał(a): Szejd, gdybyś ty pisał kilka rzeczy jednocześnie, też nie wiedziałbyś, kiedy co skończysz. Uznaj, że ten rozdział ma termin "when it's done".

A niby co jeszcze piszesz? RPG na LToE zdechło... Piszesz jeszcze jakieś opowiadania? I cóż, sam z doświadczenia to rozumiem Smile Gdy nadchodzi jakiś konwent[ który niemal zawsze nagrywam, a potem montuje ], to pewnikiem jest, że przerwę lektoraty... Nie umiem skupić się całkowicie na 2 rzeczach na raz, bo tracą na jakości wtedy.
Odpowiedz
#26
Piszę to, do tego dwa opowiadania w konwencji furry (jedno w IWŚ, drugie na Marsie) oraz Pokemony po angielsku. I jakimś cudem jestem w stanie się przy tym nie mylić.
Odpowiedz
#27
3 miesiące cisza. Jakieś postępy, czy porzucone?
Odpowiedz
#28
Pewnie tak. Ja nawet nie mialem czasu by do tego siasc.
Odpowiedz
#29
(27-11-2016, 11:32)duh7 napisał(a): Pewnie tak. Ja nawet nie mialem czasu by do tego siasc.

To dobre opowiadanko, krótkie ale przyjemne rozdziały. Tym większy żal, że nie jest chyba pisane dalej Unhappy
Odpowiedz
#30
Teraz postanowiłem przysiąść i coś dopisać. Czasem szajs ze strony Sombera czyni cuda.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości