Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KP - Gravity Light
#2
A więc zdecydowałeś się zrobić kartę postaci do naszej biednej, zmęczonej sesji. Sesji która to co jakiś czas ożywa niczym wampir nocą i szlaja się powoli przed siebie. Dobrze, gratuluję chęci i… cóż, chęci. Być może nowi gracze tchną w to nieco życia. O ile zdołasz zostać nowym graczem.

Dlaczego? Ponieważ Asdam. Absolutnie nie chodzi tu tylko o styl czy jakość pracy. Najważniejsza jest treść i zgodność z uniwersum. Dlatego też jeżeli nadajesz swojej postaci jakieś nadzwyczajne cechy czy zdolności, musisz w sensowny sposób dokładnie napisać czemu twoja postać takowe posiada, oraz jak je zdobyła. ~<Ta formułka powinna być gdzieś wyszczególniona>

Ale się nie przejmuj. Ja też nie od razu wszystko miałem dobrze. Ważne, żeby załapać o co chodzi i stosować się do tego w sesji. Dalej.

- Nie pistolet plazmowy, tylko magiczny pistolet plazmowy.

- Nie kartridż plazmowy, tylko kartridż magiczny.

To magia jest jednym z dwóch podstawowych źródeł energii w tym uniwersum. Nigdy nie słyszałem aby plazma była jej źródłem dla jakiegoś urządzenia. Nawet w oryginalnym Falloucie. Plazma istnieje bardzo krótko. Musi być cały czas odnawiana za pośrednictwem zewnętrznego źródła energii jeśli ma się gdzieś utrzymywać. Ludzkość używała tego niegdyś w telewizorach. Natomiast kucom wystarcza jednorazowe wygenerowanie skoncentrowanego ładunku, na przykład do podgrzania czyjejś dupy.

- „Charakter: chaotyczny neutralny” To nie jest sesja D&D. Takie coś na starcie nie przejdzie. Będziesz się musiał nieco rozpisać.

To chyba wszystko na razie. Życzę powodzenia. Mam nadzieję, że nie popsułem Adamowi całej zabawy.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
KP - Gravity Light - przez duh7 - 17-12-2015, 22:16
RE: KP - Gravity Light - przez Savader - 18-12-2015, 14:46
RE: KP - Gravity Light - przez duh7 - 18-12-2015, 17:06
RE: KP - Gravity Light - przez Asdam - 19-12-2015, 20:14
RE: KP - Gravity Light - przez duh7 - 21-12-2015, 04:05



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości