Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria RPG
#1
Pytanie jest proste - czy i ile ludzi byłoby skłonnych do grania w swego rodzaju RPG na kanale IRCowym?

Jeśli tak, kto chciałby stać się Game Masterem, tj. zarządzać rozgrywką, obmyślać fabułę itp.?

Wszelkie pozostałe kwestie będą do obmyślenia.
Jakieś pytania? Zadawać w tym temacie.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
#2
Hmm, może w przyszłym tygodniu pomyślę coś nad tym, ale niczego nie obiecuję.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#3
Dobra, to ja się zgłaszam jako pierwszy :]
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
#4
Sam myślałem nad czymś podobnym, więc, wstępnie, byłbym chętny.
Trzeba by tylko znaleźć jakiegoś doświadczonego GMa znającego dość dobrze uniwersum. I przedyskutować, czy robimy to, tak jak wiele RPGów typu PBF (Play By Forum), na "mechanice" bezkościowej (wszystko bazuje na dokładnym opisie i decyzjach MG), czy na zasadach podręcznika FoE PnP.
Oczywiście zależy to w dużej części od tego, czy chcemy grać na IRC, czy może robić sesję PBF tutaj.

No, to wszystko będzie do ustalenia jak się zbierze do tego kilka osób. Aczkolwiek GM by się przydał jak najszybciej.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#5
Cóż... co jak co ale dość znam się na byciu MG, a sam aktualnie prowadzę sesje o FoE. Jeśliby coś to się zgłaszam.
[Obrazek: QJUCOAG.jpg]
#6
Zgłaszam się. Coś tam się wie na temat bycia MG ale nie byłem nim na forum. Tylko planszówka D&D i trochę, że tak powiem, RPG mówionego, czyli siedze z kolegą przy stole i jak PBF, tylko bez pisania.
Becouse war... war never changes
#7
Cóż, wygląda na to, że będziecie się musieli jakoś dogadać, może i coś większego z tego zrobić na dwóch GM, ale... zobaczymy.
Jakby co to mam sporo doświadczenia w PBFach i w pomaganiu GMom, mogę coś pomóc zawsze, ale jako iż sam Mistrzem dobrym bym nie był, zostawiam to wam ;P

Wizio - ta sesja to jakaś publiczna? Gdzie to prowadzisz?
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#8
Na MLPPOLSKA. Sesja od dłuższego czasu jest zastopowana przez uczestniczącego, lecz można przeczytać około 20 stron.
[Obrazek: QJUCOAG.jpg]
#9
Jeśli Rpg odbwał by się na tm forum to czemu by nie. Poleciłbym stworzenie nowego działu w którym będzie podział na miejsca w których odbywa się akcja oraz karty postaci jakieś wytyczne i system najlepiej aby bazował na opisach i decyzjach MG. I tak żeby MG wchodzili przynajmniej raz-dwa razy dziennie. Sam chętnie zagram mogę zagwarantować że wejdę na forum przynajmniej raz w ciągu dnia (jeśli nie więcej).
Skoro pomysł jest w zaawansowanych planach to proponowałbym już teraz rozpocząć przgotowania (stworzć odpowiedni podział na forum i wytyczne co do KP
#10
Mógłbym spróbować stworzyć dla każdejmu graczowi animowaną kartę postaci.
Coś w tym stylu : http://thorwaldsen92.deviantart.com/#/ar...08530?hf=1
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości