Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria RPG
#31
Ja myślałem nad swoją kreacją postaci, ( ale nie do gry lecz do własnego opowiadania).
I to wyglądało by mniej więcej tak:
Młody ogier budzi się w nieznanym sobie bunkrze. ma amnezję. zwiedzając bunkier odnajduje wspomnienia z dzieciństwa. ostatnim mocnym wspomnieniem jest dołączenie do korpusu najemników Eqestri w czasach wojny. okazuje się że jest okaleczonym jednorożcem ( stracił róg ). Jest specem od technologi uzbrojeniowej choć nie pamięta skąd, dowiaduję się też że uczestniczył w projekcie "Frozen Heart" mającego chronić najwybitniejszych najemników z oddziału przed wybuchami mega czarów. Pragnie odnaleźć resztę wspomnień rozrzuconych po pustkowiach i dowiedzieć się czegoś o samym sobie.
To moja historia tak po krótce. Nie wiem czy dobra ale postać z charakteru odwzorowywać będzie mnie samego.
#32
Amnezja brzmi trochę oklepanie ale zależy jak to dalej poprowadzisz. Jeśli jednorożec stracił róg to również magię?
#33
mam na to sposób ale nie mam zamiaru zdradzać. I faktycznie amnezja jest początkowym zamysłem ale się to przekształci w miarę rozwoju fabuły.
#34
W takim wypadku pisz. Jeśli będzie fajne to... to kto wie xD
#35
Będziesz się musiał mocno postarać. Bo takie coś ma małe szanse na przejście, jonherwis. Oczywiście możesz spróbować, zachęcam do tego, to może być bardzo ciekawa postać z opisu sądząc.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#36
Przyjmuje się uniwersalizm postaci? - chodzi mi o to że w własnym opowiadaniu mam postać z w sumie już gotową historią.
#37
Ponieważ nie wiem jak WY macie zamiar prowadzić sesję to muszę się spytać: będzie możliwość dołączenia w trakcie jej trwania?
[Obrazek: plaszczka.jpg]
#38
A ja skorzystam z faktu iż ten temat jest w offtopie i zapytam się kiedy można spodziewać sie następnych przetłumaczonych rozdziałów? Evil Grin
#39
Podpinam się do pytania Smile Już się pytałem na shoutboxie ale jakoś nie zobaczyłem odpowiedzi Unhappy
#40
Ale panowie! DreamerK zadał pytanie, to trzeba poczekać na odpowiedź zanim zada się następne.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości