Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria RPG
#41
Sherman napisał(a):Przyjmuje się uniwersalizm postaci? - chodzi mi o to że w własnym opowiadaniu mam postać z w sumie już gotową historią.
Jeżeli chcesz wykorzystać swoją postać i sądzisz, że pasuje do klimatu - proszę bardzo. Nie moja sprawa, skąd ta postać pochodzi, byle spełniała wymogi jak każda inna ;)

Dreamer napisał(a):...będzie możliwość dołączenia w trakcie jej trwania?
Jest przewidziana taka możliwość, aczkolwiek wolałbym, żeby większość graczy grała od początku.

Kamikun napisał(a):A ja skorzystam z faktu iż ten temat jest w offtopie i zapytam się kiedy można spodziewać sie następnych przetłumaczonych rozdziałów?
To, że ten temat jest w dziale "Offtopic" nie oznacza, że offtop jest tu dozwolony. Topic dotyczy tylko sesji RPG FoE, tłumaczenia mają własne działy, i to tam powinny się znaleźć posty z pytaniami o takie rzeczy, nie tutaj... Co do pytania samego: nie jestem członkiem ekipy tłumaczącej, a szklaną kulę gdzieś zgubiłem, tak więc odpowiedzieć nie mogę.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#42
Trzeba w końcu poprosić Mark'a o osobną sekcję dotyczącą FoE RPG. Z dwoma przynajmniej działami: Sama sesja i dyskusja na jej temat.

Rany, powinniśmy jeszcze dodać jakiś dział o samych Fallout'ach. O wszystko się spytam.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
#43
Jeśli to jest jeszcze możliwe, ja też bym się pisał na taką sesje. O ile można oczywiście.
#44
Ja tak ja przyjaciel jeśli mogę to też zagram.
#45
Móc to można, przecież jeszcze nawet nie otwarliśmy przyjmowania postaci. Jednakowoż wymóg z mojej sygnatury jest jak najbardziej aktualny i będzie egzekwowany.
No i postać musi być dobrze zrobiona. Nie wymagam tu historii długości fanfica, pisania na poziomie powieści i opisów każdego przedmiotu w ekwipunku na 500 słów, czy innych takich, tylko spójnej postaci trzymającej się uniwersum ;P
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#46
Ja też się chyba przyłączę... mam już nawet porządny obrys swojej postaci, ale... damn, idę kończyć oryginał...
#47
W jakim czasie będzie się odbywać RPG? czy akcja startuje gdzieś w tym samym monecie co przygoda littlepip czy może obejmuje ono wcześniejsze/późniejsze wydarzenia?

Co do kreowania KP przydał by się kontakt z innymi ochotnikami dobra i mocna koncepcja postaci to podstawa ale i ekipa musi być zgrana jakiś kamikadze, healer, ktoś powinien wziąć Sciense, jeszcze ktoś repair itd. Jak trzy osoby złożą podanie ze specjalistami w tych samych dziedzinach to będzie lipton a tak to wcześniej będzie można uzgodnić kto co che i napisać pod to historie. (No chyba że GM bierze perka "Dzikie Pustkowia" Tongue)

Przydało by się jakieś miejsce gdzie będzie można obgadać szczegóły IRC/TS3/Skype/List przesyłany smoczym ogniem?
#48
Aktualnie najbardziej prawdopodobnym jest, że start RPG będzie przed rozpoczęciem przygody Pip.

Co do kreowania postaci: Dogadajcie się między sobą, całe forum macie, SB wygodny. Ja tam będę grał medykiem, jak osobom czytającym SB zapewne wiadomo.
I nie dzielimy tego na statystyki z Fallouta. Postacie różnią się czymś więcej niż wartościami w tabelce umiejętności i SPECIAL ;P

Szczegóły... jest Shoutbox, jest TS3. Do którego link jest na dole forum, perfekcyjnie widoczny...
Tyle ode mnie.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#49
Jak wszystkim już pewnie wiadomo moja postać też będzie medykiem + kilka umiejętności niespodzianek Tongue
#50
Ja ce być magiem Tongue

A co z magią bitewną? dopuszczalna? na pewno ostał się jeszcze jakiś jednorożec któremu róg służy do czegoś więcej niż lewitacji i opiekania szaszłyków.

Ktoś pomyśli że jak zablokowali Strażnika to szukam jakiejś OP alternatywy, nie chodzi mi o coś w stylu Cary AP, max 2/3 potężne spelle na dobę potem szturcha z knife albo tam jakieś 10mm, łatwy cel z beznadziejną defensywą.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości