Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria RPG
#51
Ja obstawiam technika - samouka.

Generalne biorę na siebie Thompsona 1929 i Magnum 357 (jeśli wolno) + zestaw narzędzi różnej jakości.
[Obrazek: cgnimLq.png]
#52
Lepiej by było jakby był jeden medyk, ale nie będę nikomu zabraniał robić takiej postaci jaką chce.

Co do magii bitewnej: odpowiem na to jutro, bo to bardziej skomplikowana sprawa jest.

Sherman:
Tja, już widzę kucyka strzelającego z Thompsona 1929... ;P
A tak na serio, to róbta co chceta z tą bronią, byle nie przesadzać. To nie ma być siła ognia batalionu Steel Rangers ; )

Nie musicie się o wszystko pytać, napiszcie KP, potem wyślecie mi na PW tą KP. Wtedy, jak coś będzie do poprawienia, poprawicie. Możecie też od razu KP opublikować jak chcecie, ale wtedy to, co w KP nie pasuje, też publicznie będę opisywał.

Plus, to nie jest konkurs "napisz najładniejszą KP". Skupcie się na charakterach postaci. KP ma być porządna, ale też nie ma to być arcydzieło literatury.

Wybaczcie nieco chaotyczną odpowiedź, ale jestem zmęczony i się spieszę.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#53
Tommygun-1200 Dolców NCR
Desert Eagle .44 800 Dolców NCR
.44 magnum revolver 600 Dolców NCR
#54
Dobra - warto by zrobić jakąś dowartościowaną i ogarniętą listę graczy.
Chodzi o tymczasową listę np na dzień 15.4.13. Jak ktoś się podpina do pomysłu - kontakt na priva i zrobię ładną zgrabną listę
[Obrazek: cgnimLq.png]
#55
Post pod postem ale dobra.

https://docs.google.com/document/d/1rOwJ...Lq5bI/edit - odnośnik do listy, będę listę stale aktualizować więc macie czas do pisania privów.

Na priva pisać wg tego wzoru:

-SHERMAN222 - 3 - klacz - kucyk ziemny - inżynier/mechanik

Oznaczenie cyfrowe to skala Kinseya, jeśli nie wiecie co to za upior możecie sobie sprawdzić na 2 stronie listy - jest ładnie rozpisane i opisane.

Gdyby mnie nie było wtedy pisać do Kinga.
[Obrazek: cgnimLq.png]
#56
Dobra, wróciłem. Na jeden dzień was zostawić i już jakieś dziwne rzeczy organizujecie.
A moja postać to 3 na Kinseyu, kto wpadł na to, żeby 4 tam dawać? ;P
Tak w ogóle, ładna lista. Miałem sam coś takiego zrobić, ale czasu brakło, tak więc dobrze, że ktoś się tym zajął.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#57
Dziękuję w moim i Kinga imieniu.

4 to i tak lepiej niż gdy miałeś X
[Obrazek: cgnimLq.png]
#58
Termin składania KP: do soboty 27.04.2013.

Gracze, którzy do sesji zostali wstępnie zaakceptowani i muszą jedynie potwierdzić chęć uczestnictwa oraz opublikować finalne KP na forum:
Reszta: czekamy do 12:00 w dniu składania kart. Może trochę dłużej, jak do południa się nie zwlokę z wyrka ;P
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#59
Oi, ja w piątek wyjeżdżam i będę dopiero w sobotę około 22. Będę mógł jeszcze złożyć?
#60
Potwierdzam uczestnictwo, jutro może usiądę nad KP i wrzucę na forum.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości