Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja nt. "Undertale"
#1
Przede wszystkim by zawieść Kinga założyłem ten temat
Jakie macie odczucia co do tej gry?
Przeżycia, inne takie?
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#2
Dobra gra z głębią postaci, zręcznościowymi zagadkami i humorem czyli wszystko przy czym bardzo dobrze się bawię.
Możliwość odkrycia więcej niż jednego zakończenia oraz zmienne elementy historii odkrywanej na nowo sprawiają że za każdym razem odnajdujemy coś nowego.
Elementy zręcznościowe mogą denerwować lub nudzić jak nie jesteśmy wprawieni w bojach hardcorowych.
Polecam tym co lubią RPG z dozą humoru.
Odpowiedz
#3
Ja osobiście zakochałem się w postaciach. Naprawdę trudno mi jest się określić kto jest moim ulubieńcem. Nawet Flowey gdy w genocide route dodaje całkiem nowy kawałek historii. I oczywiście wioska Tem która mnie najbardziej rozwaliła.
Odpowiedz
#4
Jakby trochę o niej pomyśleć to trochę Creepy. Lecz i tak sporo gamingowego humoru, epicka muzyka, świetnie napisane postacie (Sans <3), ciekawe zwroty akcji. Według mnie +9/10
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#5
Dzisiaj dobiłem pacifist ending.
Dosyć wciągająca gra, która oferuje wielokrotnie dłuższy czas gameplayu niż fabuła pozwala
Heh, gdy pierwszy raz grałem, "zabiłem" Napstablooka, a potem poczytałem w internecie o endingach.
Reset i zagrałem od nowa, wciąż okazując litość. Pokonałem sami wiecie kogo i ten mi mówi, że jak byłem zły, to mam zresetować i być dobrym albo kontynuować, jeśli byłem dobry.
...
Zresetowałem Evil Grin

A teraz jeszcze lecę genocide



I te żarty o szkieletach Evil Grin
Aż zacząłem je zapisywać
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#6
Powiem to krótko:

THIS IS MEETING ALL MY STANDARDS!!

Musiałem ;3;
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości