Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace z ,,Fallout Equestria''
#1
Jako iż maluje swoje pierdoły z Fallouta i nie mam gdzie ich dawać. Postanowiłem że będę dawaj je tutaj i że wam to się spodoba Grin[Obrazek: c0vglaV.jpg][Obrazek: N8a4m4K.jpg][Obrazek: AX17mUJ.jpg][Obrazek: 599MsMk.jpg]
Odpowiedz
#2
Tak wiem że to postacie z ,,Project Horizons''
Odpowiedz
#3
Generalnie prace do Fallout Equestria tyczące się do całego uniwersum, więc nawet jak dasz arta z jakiegoś mało znanego odłamy FoE albo nawet własnego, to jeśli to będzie trzymało się w kręgach właśnie FoE, to nikt nie ma nic przeciw. A i stronkę gdzie możesz to wrzucać jeszcze do ewentualnie Derpiboo.ru
Jeśli chodzi o sam rysunek to na moje oko Morning Glory ma trochę za wysoko skończony pyszczek przez co wygląda jakby spadła na niego z dużej wysokości a nie dla tego, że ktoś walczył przed nią a krew należy do tego kto przegrał.
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
#4
Miło w końcu usłyszeć jakies słowa krytyki , wielkie dzięki za uwagę postaram się nie popełnić tego błędu w przyszłych pracach Grin (jeżeli popełniłem jakieś błędy ort. sorka pisze na fonie)
Odpowiedz
#5
Ortografia jest ostatnią rzeczą która mi przeszkadza (no chyba, że jest aż tak oczojebna)
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
#6
Co jak co, ale ortografia jest bardzo istotnym i ważnym fragmentem wiadomości, gdy jej brak może doprowadzić do zakłócenia przekazu.
Ten pyszczek Glory rzeczywiście przekombinowany
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#7
(10-04-2016, 06:02)Kinro napisał(a): Co jak co, ale ortografia jest bardzo istotnym i ważnym fragmentem wiadomości, gdy jej brak może doprowadzić do zakłócenia przekazu.
Ten pyszczek Glory rzeczywiście przekombinowany

Ortografia na obrazku jest z całym szacunkiem OK.
Odpowiedz
#8
Rysunek jest bardzo ładny jak na moje oko. Pyszczek Glory już zostawiam w spokoju inni na to zwrócili uwagę Tongue ale spytam się tak z czystej ciekawości bo często widuję Blackjack z żółtymi "białkami" w końcu jest napromieniowana ( a przynajmniej tak jest w 17 rozdziale ) i świecą się jej oczy. Więc jak się je rysować powinno ? Bo jeśli mają się świecić to niech się świecą a jak nie ... to niech ktoś mnie uświadomi i przywali młotem prawdy w ten czerep Tongue

Ogólnie cieszę się, że ktoś narysował coś z Blackjack i chciałem się spytać czy od czasu do czasu też mogę coś tu wrzucić ?
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
#9
Temat jest ogólnie dla wszystkich rysowników FoE więc tak, jak najbardziej tak Grin
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
#10
a co z tymi oczami jak je rysować ? Na żółto czy normalnie ? Unhappy
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości