Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbieram na dalsze rozwijanie moich zainteresowań
#1
Witajcie. Potrzebuję pieniędzy bym mogła rozwijać swoje zainteresowania, które mają mi posłużyć do pracy. Więc, ktoś byłby chętny kupić u mnie obraz? Jeśli osobą która chce mnie wesprzeć przeczytaj informacje poniżej.
1. Rysuję wszystko.
2. Robię i Digital i Traditional
3. Tradycyjne rysunki wysyłam tak byście mogli cieszyć się nimi w realu.
4. Nie biorę opłat za przesyłkę.
5. Tak na prawdę nie wiem ile kto może mi dać, więc ustaliłam minimum które chciałabym dostać i granicę wysokości kwoty, nie chcę jej przekraczać. Każdy daje tyle ile chce/może w tych granicach.
6. Digital od 10 zł do 25 zł.
7. Traditional od 10 zł do 20 zł.
Z góry dziękuję każdej osobie która kupi, to bardzo ważne. Jeśli masz jakieś pytania, kieruj je na pw.
[Obrazek: 13932868_1696354324010248_33147481970669...e=5817FB16]
http://paigaakaambris.deviantart.com/
//obrazek tu dodany jest przerysowany, link do oryginału: http://images5.fanpop.com/image/photos/3...0-1000.png
Odpowiedz
#2
W sumie fajny pomysł, a artysta na forum to przyjemna rzecz. I mówiąc szczerze może bym miał dla ciebie comissiona.
Odpowiedz
#3
Będzie mi bardzo miło, jeśli zamówisz u mnie obraz.
Odpowiedz
#4
Nie chcę nic mówić, ale to nie jest Twoja praca, a przynajmniej nie w całości.
Oryginał:
[Obrazek: large.jpg]

Podawanie pracy jako swoją, mimo że była na czymś BARDZO wzorowana, a nawet przerysowana... No, nie jest to dobry pomysł. Fakt, jest w tym Twój wkład, ale to trochę za mało, żeby móc to sprzedawać i nie złamać prawa autorskiego.
Odpowiedz
#5
(04-08-2016, 20:13)Decaded napisał(a): Nie chcę nic mówić, ale to nie jest Twoja praca, a przynajmniej nie w całości.
Oryginał:
[Obrazek: large.jpg]

Podawanie pracy jako swoją, mimo że była na czymś BARDZO wzorowana, a nawet przerysowana... No, nie jest to dobry pomysł. Fakt, jest w tym Twój wkład, ale to trochę za mało, żeby móc to sprzedawać i nie złamać prawa autorskiego.

Prezepraszam ale nie zamierzam sprzedawać wzorowanych pracc
Odpowiedz
#6
(05-08-2016, 13:52)Clocky Who napisał(a): Prezepraszam ale nie zamierzam sprzedawać wzorowanych pracc

To dlaczego podajesz ją jako wzór swoich prac? Takie zagranie jasno wskazuje potencjalnym odbiorcom, że będziesz sprzedawać prace takie same, lub podobne do wzoru zamieszczonego w temacie, a więc odrysowane/mocno wzorowane.
Odpowiedz
#7
(05-08-2016, 14:40)Decaded napisał(a):
(05-08-2016, 13:52)Clocky Who napisał(a): Prezepraszam ale nie zamierzam sprzedawać wzorowanych pracc

To dlaczego podajesz ją jako wzór swoich prac? Takie zagranie jasno wskazuje potencjalnym odbiorcom, że będziesz sprzedawać prace takie same, lub podobne do wzoru zamieszczonego w temacie, a więc odrysowane/mocno wzorowane.

Przepraszam ale ten obrazek najbardziej pasował mi do tematu.
Odpowiedz
#8
[Obrazek: fallout_equestria_by_paigaakaambris-dacteu6.png]
Ja to tu zostawię, prosto z pod rysika.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości