Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Changeling among us
#15
(27-08-2016, 22:20)johnerwis napisał(a): ... Czytałeś w ogóle PH? Changling w stajni by się nie uchował. Fakt, niema zbyt wielu informacji o changlingach ale oni używają iluzji do maskowania się... Więc każdy skan medyczny by go zdemaskował. Bo iluzja raczej nie zmieni ci fizjologi i anatomii kuca/changlinga. Drugie. Jeśli to samiec. To tym bardzie bo ta stajnia była bardzo specyficzna w ich odniesieniu. A nowy odcinek z Thoraxem rzucił dodatkowe światło na sposób rozrodu changlingów, które mają strukturę hive/ula czyli wylęgają się z jajek w wielkich koloniach/wylęgarniach/nursery i nie posiadają od razu zdolności maskowania. Więc sam odcinek dyskwalifikuje changlina do pochodzenia ze stajni...

Ja zlektorowałem, całą pierwsza księgę, Jerwis... I nie tylko ją. Robiłem wszystkie przetłumaczone/Polskie projekty z tego forum Smile Mam nadzieje, że oprócz Historii z Puppy, któryś posunie się dalej... I zakończy Smile
I czy kazdy to nie wiem, może to nie jest kanon Kkat, ale według popularnego HeadCanonu o czangach... Najzdolniejsi z tej rasy, potrafią doskonale imitować ciało kogoś innego. Np Kryska. No, ale jej w tym uni raczej niema Unhappy

Oj, a co do samców, to też wiem, że po 21... "Wypadkach", cóż... To spoiler :d
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout Equestria: Changeling among us - przez Night Shade - 28-08-2016, 01:13



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości