Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzór Karty Postaci
#1
Wzór Karty Postaci do sesji Pustkowia Equestrii:
Objaśnienia
Kod:
[b]Imię:[/b] Tu chyba nie trzeba wyjaśniać.
[b]Płeć:[/b] Ani tu.
[b]Wiek:[/b] Ani tu.
[b]Rasa:[/b] Jednorożec albo kucyk ziemny. Zero alicornow, zero pegazów. Jeżeli ktoś naprawdę musi być pegazem - kontakt do mnie na PW. I lepiej żeby było na to [u]bardzo[/u] dobre wytłumaczenie i jeszcze lepsza historia postaci.
[b]Cutie Mark:[/b] Do I really need to explain this?
[b]Wygląd:[/b] To też chyba oczywiste.
[b]Rodzina:[/b] Tu zamieszczamy znane postaci dane o krewnych. Jeżeli postać nie wie, gdzie jest jej rodzina i/lub czy żyje, należy wpisać, że nie mamy informacji.
[b]Specjalność:[/b] Czym wasza postać się trudzi, zajmuje na Pustkowiach. Zazwyczaj jakoś związane z Cutie Markiem powinno być.
[b]Ekwipunek:[/b] Czyli co postać nosi przy sobie. Broń, przedmioty osobiste, ubranie czy może pancerz? Tylko bez przesady, to nie batalion Steel Rangers.
[b]Historia postaci:[/b] Rozbudowana, dość długa, ale książek nam tu nie pisać. Historia na 5-10 zdań to nie historia. Postarajcie się tu, bo to jest baza odgrywania waszej postaci.
[b]Charakter:[/b] Podsumowanie ogólnych cech waszej postaci. Czy jest samotnikiem, czy może, mimo ciężkich warunków, chce zawierać nowe znajomości? Czy strzela od razu, czy woli negocjacje? Oraz wiele innych pytań. Tak, charakter ma być zależny od historii. Postać która np. spędziła pół życia w niewoli nie będzie raczej wesoła, optymistyczna i ufna, czyż nie?
Czysty wzór
Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]Cutie Mark:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Rodzina:[/b]
[b]Specjalność:[/b]
[b]Ekwipunek:[/b]
[b]Historia postaci:[/b]
[b]Charakter:[/b]

Jako iż sesja będzie +18, w historii mogą się pojawić przeróżne wątki, aczkolwiek mocno odradzane są wszelkie opisy graficzne.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości