Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta postaci - Acid Rains
#1
Imię: Acid Rains

Płeć: Ogier

Wiek: ~20

Rasa: Jednorożec

Cutie Mark: Czarna czaszka kucyka skrzyżowana z dwiema probówkami

Wygląd: Niezdrowo żółta sierść (nie wygląda na naturalny kolor); czarna, oklapnięta i posklejana grzywa, tak samo ogon. Posiada charakterystyczne oczy, żółte białka, przekrwienie, brązowe tęczówki. Niedożywiony, bardzo smukły i przeciętnego wzrostu. Posiada poziomą, podłużną bliznę na pyszczku po kuli.

Rodzina: Jedynak, miał tatę i mamę. Zostali porwani przez łowców niewolników. Kiedyś razem mieli małą karawanę.

Specjalność: Produkcja chemikaliów. (W tym szczególnie narkotyki) Przetrwanie w trudnym środowisku, kwaśne czy zasadowe nie robi mu różnicy (żart). Zna podstawy tworzenia prostych przedmiotów, w tym rusznikarstwo, szycie, bardzo podła kuchnia polowa. Jest samowystarczalny, lecz pomoc innych się przydaje.

Ekwipunek: Rewolwer .357, Pistolety maszynowe 9 i 10mm. Zestaw małego chemika. 1x Mintale, 2xDash, 1x odpowiednik psycho. Nóż wykonany z kawałka metalu. 2x magazynek do pistolety maszynowego 9mm. 1x magazynek do pistoletu maszynowego 10mm. Ubrany jest w strój ochronny przeciw chemikaliom (bardzo często łatany) z modyfikacjami. (kieszenie, otwory do regulacji temperatury, itp.) Przykryta płaszczem z pozszywanej skóry różnych potworów. Maska przeciw gazowa, która zazwyczaj zwisa mu z szyi i posiada popsuty noktowizor.

Historia postaci: Jako mały źrebak zawsze był w drodze, wraz z swoimi rodzicami. Mieli razem małą karawanę, niestety bardzo biedną i czasami trudno było powiązać koniec z końcem, ale jakoś dawali radę. Właśnie podczas tego "szczęśliwego" okresu zdobył znaczek, dzięki zabawce, którą znaleźli w ruinach. "Zestaw małego chemika" bardzo chciał go wypróbować, więc zabrał tacie narkotyki potajemnie (które jego ojciec chciał sprzedać) i użył ich jako składników. Miał przy tym niezły ubaw a w nos bardzo śmiesznie go raz kręciło, a raz szczypało.

Pewnego pochmurnego dnia szli pustą ulicą... i to był właśnie błąd, bo zewsząd pojawili się nagle łowcy niewolników i zaczęli strzelać. Jako jedyny mógł schować się do małej rury pod drogą i przeczekać całe to zdarzenie. Nie wiedział czy siedzi już tam godziny, czy dni, ale w brzuchu zaczęło mu burczeć. Kiedy wyszedł znalazł tylko plamy krwi, trochę jedzenia, wody, łuski i nic poza tym. Musiał ruszyć sam przed siebie, ale... wolał ominąć ślady jakie zostawili łowcy. Kochał rodzinę, ale słyszał wiele złego o nich, więc spisał ich na straty. Rozpoczęła się potem kolejna część jego życia, o której wolałbym tu nie wspominać. Jedyne co mogę zdradzić, to to, że przez nią nie chce wymawiać swojego imienia.

Charakter: Bardzo zmienny. Czasami może być zdołowany, by po chwili tryskać energią. Zdarza mu się widzieć nienormalne rzeczy, z powodu zażywania narkotyków.
#2
Karta: Zaakceptowana.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości