Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KP postaci do sesji do których będę wchodzić....
tu będę wrzucać KP do sesji np tej szabra
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
KP-R.S.U. Robotic Security Unit

Ekwipunek: Stary zniszczony karabin automatyczny, bez amunicji, dwa rdzenie zasilające i stare podniszczone juki, robot ma też zniszczony kombinezon ochrony z płytami stalowymi okrywającymi podzespoły, stary zniszczony hełm ochrony z latarką.
Właściwości specjalne: Lost Data
Miejsce stacjonowania: Zależne od szabera gdzie go wstawi jako robota ochroniarza który się obudzi ze swojego uśpienia wyłączony pulsem elektromagnetycznym podczas gdy coś zmiotło jedne z najważniejszych miast w Equestrii.

Historia: R.S.U był robotem ochrony pewnej korporacji, niestety gdy megaczary wybuchły on i jego "przyjaciele" zostali wyłączeni przez bardzo mocny puls elektromagnetyczny, w ruinach budynku został tylko on jako jedyny nie rozebrany przez bandytów, w miejscu tak trudno dostępnym że nikt nigdy do niego nie doszedł, Oni będą pierwsi....
Robot stracił dane, lecz by mógł je odzyskać trzeba uruchomić awaryjne zasilanie w budynku które by uruchomiło wiele zabezpieczeń które mogą ich zapewne zabić jeśli nie sa przygotowani, on sam jest tak mocno uszkodzony że ruszać sie ledwie może.....

Uszkodzone moduły:
Głowa:
Dysk danych - Stan dysku: Długo nie używany - Dane: Poziom zrujnowany
Wizjer - Rozpoznawanie Wróg/Zaufany: Poziom Nie działający -  Kamery: Poziom ledwo działający
Urządzenia słuchowe i mówiące - Uszy: Działają - Głośniki: Działaja ale są zaszumione
Tółów:
Wiele modółów  uszkodzonych
Moduł zasilający uszkodzony
Odpowiedz
Spróbuj wymyślić coś bardziej normalnego, bo nie wiem skąd mógłby się pojawić nagle robot w lesie.
Odpowiedz
pisanie KP jest trudne szaber
ja chciałbym ci powiedzieć że ja mogę poczekać możesz mnie dodać kiedy chcesz
przecież jesteś GM-em
zrób z tego użytek
podziałaj jak Johnerwis
dodaj w momencie w którym będzie ci dobrze to zrobić
Odpowiedz
Karta Postaci:

Imię: Blue Steel

Pseudonim: Ghost, Tank lub Soul in a Machine

Cuite mark: Kuc za tarczą z jego magii, zatrzymujący w niej pociski i przebijajacy sie przez tarcze wielki pocisk wycelowany w jego głowę.

Wygląd: Kuc jest prawie w 100% pokryty metalem w taki sposób że wygląda jak w zmodyfikowanym pancerzu stalowych strażników w kolorach leśnych, cztery rurki podpięte do jego maski doprowadzają lub odprowadzają powietrze, wizjer połączony z jego oczami lub tym co z jego ciała jeszcze zostało, większość ciała to jeden wielki implant, jedynie zostało serce, żołądek, mózg, no i co to by był za ogier gdyby nie miał czym się rozmnażać? Mięśnie zastąpione serwomechanizmami dającymi mu możliwości jakich normalny kuc by nie mógł robić. Ma w lewe kopyto wbudowanego Pip Bucka, a niektóre rzeczy takie jak EFS lub latarka są wbudowane w hełm? Zamiast rogu ma specjalny chip który został tak zbudowany by móc pokazywać magię jednorożca jak róg tylko nie wystając poza hełm. Kuc jest pod zbroja niebieski i biały, a jego oczy są jednak całe i złote świecące, róg może mieć jeśli będzie u siebie w bunkrze

Specjalność: Dzięki chipowi zamiast jego rogu może używać od prostej telekinezy po bardzo mocną tarcze magiczną stworzona z kilku dużych lub średnich oktagonalnych płytek lub nawet setek malutkich, w każdej z opcji w trzech warstwach, płytki po uderzeniu np. pocisku się rozsypują i potrzebują trochę czasu by jednorożec mógł je na nowo zregenerować, płytki prawie całkowicie zatrzymują pociski, i jak w przypadku normalnych pancerzy pociski mogą się odbijać a laser może się odbić jak od lustra, broń plazmowa z drugiej strony słaba może ładować ale mocna rozsypuje cała tarczę i doprowadza go do bólu...

Kolejną specjalnością jest to że dzięki wyciszeniom jego kroki nie sa słyszalne póki nie chodzi po metalowych powierzchniach też silne ciosy bez potrzeby używania wspomaganych kopyt
Umie też otwierać zamki dzięki swym mechanicznym kopytom, no i hakować komputery dzięki swojemu zmodyfikowanemu modelowi pip bucka, umie tez naprawiać samego siebie i swoją broń a co najważniejsze naprawiać i uruchamiać lub hakować na swoja stronę to co mogło by mu służyć za broń, roboty działka i inne takie tam...

Ekwipunek: Plecak i juki a w nich, trzy racje żywnościowe, dwie manierki wody, bez ubrań bo jego "ciało" to ubranie, trochę amunicji do każdej z broni,
StG.44 kalibru 7,92 mm 30 naboi magazynek i pistolet Beretta M9 9 mm no i jakiś zwykły nóż wojskowy który tak naprawdę nosi jako narzędzie niż broń, (liczyć Pip Bucka nawet wmontowanego w jego kopyto?), zapasowa żarówka do latarki i kilka kabelków no i części do naprawy, zestaw do czyszczenia broni i zestaw do napraw pancerza, podręczny palnik plazmowy do spawania i ciecia, trochę medykamentów, nawet bandaży które dla niego nie potrzebne, bardziej mikstury i stimpacki, jeden jedyny jego Mega Med-X, Anty Rady i Rad-X dwa granaty dymne zdjęcie rodziny i przyjaciół, zestaw do czyszczenia i naprawy broni.... Identyfikator wizualno magnetyczny Stable-Tec poziom uprawnień 3

Historia postaci: Blue Steel był kiedyś wbrew swojemu imieniu, zielonym jednorożcem bardzo dobrze uzdolnionym, mającym przyjaciół i rodzinę, ale przyszedł kiedyś dzień że jego stajnia została zaatakowana, się okazało że dostał parą pocisków tak że bez operacji by nie przeżył, tego dnia większość jego ciała przeszła eksperyment w taki sposób że teraz wygląda jak przedwojenny żołnierz starej Equestrii, gdyby nie maszyna on by nie żył tu i teraz... Teraz chodzi po lesie lub siedzi pod którymś drzewem nie dając oznaki życia dla "Kotków", deszczyk mu nie straszny broń zabezpieczona przed zalaniem amunicja i zestaw do czyszczenia broni też...
Odpowiedz
^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
postać wyżej to postać do twej sesji szaber sorka za zmianę ale taki już jestem heheheh
Zawsze możemy połączyc że te postacie to przyjaciele tylko od momentu gdy Blue Steel go naprawi ok?
Odpowiedz
Dobra wrzucę cię, skoro aż tak bardzo kombinujesz.
Odpowiedz
pamietaj nie jest OP bo ma punkty słabości....
Odpowiedz
i tak wszyscy tutaj są OP, ale Strażnikowi tyłka nie sklepiesz nawet jakbyś miał broń jądrową
Odpowiedz
(02-09-2017, 15:28)szabrownik47 napisał(a): i tak wszyscy tutaj są OP, ale Strażnikowi tyłka nie sklepiesz nawet jakbyś miał broń jądrową

nie mam zamiaru ja tylko wyglada jak strażnik, a w lesie bym wygladał jak tylko pancerz tak szczerze ale ja się włączę!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości