Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KP do sesji różnych lol
tu będę wrzucać KP do sesji np tej szabra
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
KP-R.S.U. Robotic Security Unit

Ekwipunek: Stary zniszczony karabin automatyczny, bez amunicji, dwa rdzenie zasilające i stare podniszczone juki, robot ma też zniszczony kombinezon ochrony z płytami stalowymi okrywającymi podzespoły, stary zniszczony hełm ochrony z latarką.
Właściwości specjalne: Lost Data
Miejsce stacjonowania: Zależne od szabera gdzie go wstawi jako robota ochroniarza który się obudzi ze swojego uśpienia wyłączony pulsem elektromagnetycznym podczas gdy coś zmiotło jedne z najważniejszych miast w Equestrii.

Historia: R.S.U był robotem ochrony pewnej korporacji, niestety gdy megaczary wybuchły on i jego "przyjaciele" zostali wyłączeni przez bardzo mocny puls elektromagnetyczny, w ruinach budynku został tylko on jako jedyny nie rozebrany przez bandytów, w miejscu tak trudno dostępnym że nikt nigdy do niego nie doszedł, Oni będą pierwsi....
Robot stracił dane, lecz by mógł je odzyskać trzeba uruchomić awaryjne zasilanie w budynku które by uruchomiło wiele zabezpieczeń które mogą ich zapewne zabić jeśli nie sa przygotowani, on sam jest tak mocno uszkodzony że ruszać sie ledwie może.....

Uszkodzone moduły:
Głowa:
Dysk danych - Stan dysku: Długo nie używany - Dane: Poziom zrujnowany
Wizjer - Rozpoznawanie Wróg/Zaufany: Poziom Nie działający -  Kamery: Poziom ledwo działający
Urządzenia słuchowe i mówiące - Uszy: Działają - Głośniki: Działaja ale są zaszumione
Tółów:
Wiele modółów  uszkodzonych
Moduł zasilający uszkodzony
Odpowiedz
Spróbuj wymyślić coś bardziej normalnego, bo nie wiem skąd mógłby się pojawić nagle robot w lesie.
Odpowiedz
pisanie KP jest trudne szaber
ja chciałbym ci powiedzieć że ja mogę poczekać możesz mnie dodać kiedy chcesz
przecież jesteś GM-em
zrób z tego użytek
podziałaj jak Johnerwis
dodaj w momencie w którym będzie ci dobrze to zrobić
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości