Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Shadow of the Past
Witam.
Napisałem, a raczej jeszcze pisze tego fika po ponownym przejściu Fallouta 2. Jakoś tak naszła mnie wena i zacząłem pisać.
Fabuła jak na początek może nie powala, ale na pewno się rozwinie. Więc jeśli komuś zechce się czytać moje wypociny, to proszę o opinię.
Miłego czytania.

Link: https://docs.google.com/document/d/1KXYT...xr6hA/edit

Pierwsza część jest już skończona.
Rozpocząłem drugą, postaram się ją napisać lepiej, a i sama fabuła będzie lepsza i dłuższa.
Odpowiedz
Oj, muszę ci powiedzieć, że ubiegłeś mnie - przynajmniej jeśli chodzi o tytuł - bo też miałem - a raczej nadal mam - szkic fanfika w uni Fallouta. O klaczy z mojego head canonu, która jest swoistym cieniem z przeszłości. Podobnie jak nieszczęsna Księżniczka Luna Unhappy

Chętnie poczytam, jak znajdę czas w przerwie od "retro projektu", który teraz uskuteczniam Smile I oczywiście, życzę powodzenia w dalszej twórczości, kocham wręcz klimaty post apo.
Odpowiedz
(02-07-2018, 04:43)Night Shade napisał(a): Oj, muszę ci powiedzieć, że ubiegłeś mnie - przynajmniej jeśli chodzi o tytuł - bo też miałem - a raczej nadal mam - szkic fanfika w uni Fallouta. O klaczy z mojego head canonu, która jest swoistym cieniem z przeszłości. Podobnie jak nieszczęsna Księżniczka Luna Unhappy

Chętnie poczytam, jak znajdę czas w przerwie od "retro projektu", który teraz uskuteczniam Smile I oczywiście, życzę powodzenia w dalszej twórczości, kocham wręcz klimaty post apo.

Jeżeli przeszkodziłem ci w tytule to wybacz, ale inny nie przyszedł mi do głowy
Odpowiedz
Przepraszam, że rozdział 1, 2 części nie był dostępny. Łoj.

Rozdział 3 już jest
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości