Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria Remains (GRA FE)
#1
No dobra ludzie, nie udało mi się znaleźć tu żadnego tematu związanego z fallout Equestria Remains no to jak na porządnego człowieka przystało, zrobiłem własny. Jestem ciekaw ile osób zna, a co dopiero gra w FE Remains, bo tak, istnieje taka gra na przeglądarkę i do pobrania. Na przeglądarkę jest to link: foe.ucoz.org/pfe.html chyba jakoś tak, ja pisząc to mam 29 lvl i 124 zgony(perk: LSS User) Jestem ciekaw waszych porad i statystyk. Czekam na odpowiedzi!
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
#2
No pograłem se chwilę i musze powiedzieć, że to co by nie mówić fajna gra. Co prawda pograłem tak z godzine i nie zaszedłem za daleko. Przynajmniej będę mieć przez chwile w co grać, bo gry które mam to mi się z deczka znudziły.
Odpowiedz
#3
A tak znam. Udało mi się zabić bosa w ruinach meanchatanu i dostałem klucz donikąd więc obstawiam że kontent jeszcze się pojawi. 31 lvl, 34 godziny grania.
Odpowiedz
#4
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
#5
kolega zrobił no death run
na razie 25 lvl ma
i jak w opisie no death run
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
#6
Pytanie mam. Czy w tej grze da się sprzedać broń, bo mam cały arsenał, a pieniendzy nie
Odpowiedz
#7
Nie. Broni nie dasz rady sprzedawać. Każda nowa pukawka ląduje w arsenale a jak już jakąś znalazłeś po raz drugi to idzie na poczet naprawy. Możesz jedynie sprzedawać amunicję, potionki i materiały do craftu. Oczywiście są też pre-war bits'y one dają sporo.
Odpowiedz
#8
dzięki. Czyli musze se inaczej poradzić. głównie to diamenty i tp sprzedaje. Nie wiem czy powinienem, ale drogie so
Odpowiedz
#9
Możesz je sprzedawać. Choć w pewnym momencie będziesz ich potrzebował do questa. Podobnie z książkami.

Jeśli chcesz sobie przyoszczędzić to radzę ci na początek używać melee, zaklęć albo broni samo ładujących, zależy od twojej preferencji. Broni palnej będziesz potrzebował dopiero w opuszczonej stajni, na opancerzonych przeciwników. I staraj się nie sprzedawać amunicji magicznej będzie ci potrzebna do plazma gatling'a w manhatanie.
Odpowiedz
#10
Dzięki. Dobrze wiedzieć. Jak na razie to pokonałem bosa tam w bazie bandytów. Znalazłem tam LittleMakintosza (czy jakoś tak) Wiesz gdzie
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości