Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaming
#1
Czyli w co pogrywamy. Jestem przekonany, że zdecydowana większość z nas, jeżeli nie wszyscy, lubi sobie odpalić jakąś gierkę o zapomnieć o reszcie świata.
Tak więc w co gracie?
Może jesteście chętni na partyjkę multiplayer w coś ciekawego?
Jakie są wasze ulubione tytuły?
Fallout wydaje się tu oczywistym wyborem, ale postarajcie się trochę bardziej ;P
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#2
Nie chcę mi się wymieniać wszystkich gier w które gram, więc wymienię tylko tą ulubioną:
Morrowind.
Prawdziwa gra mojego dzieciństwa. Nadal pamiętam jak zagrywałem się w nią z ojcem ;_;
[Obrazek: plaszczka.jpg]
Odpowiedz
#3
Ostatnio, A-10 Warthog i FTL.
[spoiler=A-10 Smile][/spoiler]
Zwykle, Fallouty, DeusExy, Homeworld i wszystko co wyszło od Valve Tongue
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#4
Uwielbiam ,,Call of Duty 4:MW''.
Stare jak świat, ale to nie zmienia faktu iż fajne.
Jeśli ktoś ma możliwość popykać na multi - PW.
Odpowiedz
#5
Cóż... oczywiście Fallouty (nie grałem tylko w New vegas i to takie gówno na konsole co kiedyś zrobili), poza tym seria Mass Effect, Starcraft 2... Z nostalgicznych tytułów to GTA2 i Freespace 2 (polecam!), Wormsy wszelakie, pierwsza Europa Universalis.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#6
U mnie to seria Half-Life z dodatkami oraz Black Mesa, to na pierwszym.
Może GTA Vice City. O, jeszcze pierwsza moja gra, Unreal Tournament 1999.
Heh. w Fallouta [Fallout. Z dużej, apostrof niepotrzebny...] 3 dopiero co zacząłem grać i się okaże co ona jest warta.

Popracuj pan nad ortografią i interpunkcją. Składnia zdania też miejscami leży. I wypadałoby poczytać, jakie słowa zaczynamy z wielkiej litery - Asdam.
Odpowiedz
#7
Ja grywam w LoLa, WoTa, Starcrafta 2, Fallouta 3 i New Vegas, SimCity 5.

Duże litery w skrótach. Jak już odmieniamy nazwy własne to wszystkie, nie tylko część. Spację stawiamy tylko po przecinku, nie po obu stronach tegoż. O kropce na koniec zdania też nie zapominamy - Asdam.
Odpowiedz
#8
Ja również gram w lola KakikuPL się zwęHappy. A tak to Fallout pierwsze dwie i tactic, w trójkę grałem, była całkiem fajna ale wszystko co wyszło później nie miało już takiego klimatu jak dwójka. I Morrowind Waii
Odpowiedz
#9
No u mnie troszku się tego nazbierało, więc zamiast wypisywać hektar słów to po prostu wstawie screena

w sumie to jeszcze ogólnie gry na steamie:
http://steamcommunity.com/id/kanar104/games?tab=all

no i do tego BeeFa trójeczkę bym musiał ściągnąć po formacie...

najwięcej grane: EVE, HoN, SupCom FA (FAF), SC2 to mam kolekcjonerke HoTSa dla skrzydełek w Diablo III i bo kampania fajna, także multi raczej nope, no i World of Czołgs (grane od pierwszego dnia CBT ehehehuehue). Pograłbym w HAWXa za to na multi...
[Obrazek: nightmaremoonbgbybrauko.jpg]
Odpowiedz
#10
O, też grasz w WOTa. Ha, mam z tego serie na YT.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości