Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#31
Witamy cię z otwartymi ramionami Rico Smile
Feniksy, kto nie lubi feniksów? ;A;
Odpowiedz
#32
Cytat: Siema jestem (narazie to moja tajemnica Smile ) mam 15 lat mój nick RICÖ wzioł się znikąd. W relaru nikt niewie że jestem Bronies. Forever Alone ;_; Lubie grać w Fallout, Crysis, GTA, KSP, Need For Speed i inne. Czy jestem no-live? Może ta. I tą wiadomość wysyłam z mojej Xperi. Evil Grin
A powinno być...
"Siema, jestem (na razie to moja tajemnica Smile), mam 15 lat, mój nick RICÖ wziął się znikąd. W realu nikt nie wie, że jestem Brony (Bronies to liczba mnoga...). Forever alone ;_;. Lubię grać w Fallouta, Crysisa, GTA, KSP, Need For Speed i inne. Czy jestem no-life? Może tak. wiadomość wysyłam z mojej Xperii. Evil Grin"

Asdam, pokładowy Grammar Nazi, miło mi. Witam serdecznie na forum i życzę szybkiej poprawy Twoich zdolności językowych.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#33
Postaram się na pewno. Grin
Odpowiedz
#34
Witajcie!

Jestem Loudly Rage a więcej informacji w moim profilu Grin
Bandyci i mutanty - do piachu.
Odpowiedz
#35
No Czesc (tel)
[Obrazek: tumblr_lo1j33xcxo1qafrh6.gif]

|========\||_____
|___ A Truck ""||**|__\____.
|__full of PONY|||_|___||__|]
..\|(O)(O)****|(O)(O)*|(O)|/
Odpowiedz
#36
Siema, jestem Grześ (nie, nie idę przez wieś). Przyciągnęło mnie tutaj zamiłowanie do Fallouta i kucyków, więc ten fanfic stał się szybko moim ulubionym.
Przy okazji: chciałbym też zgłosić się do tłumaczeń/korekt.
Remember: Everybody lies
Odpowiedz
#37
Odpowiedz
#38
http://www.equestriadaily.com/2011/04/st...stria.html
Prosz, spis wszystkich rozdziałów w języku angielskim.

PS. Witaj na forum :]
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#39
Siemka! Jestem Radek. Mam 16 lat i pochodzę z okolic Zamościa. Pewnie łatwo się domyślić ale... jestem Brony!
Odpowiedz
#40
Cześć jestem Dominik mam 15 lat przybywam z Warszawy i trafiłem tu bo lobię uniwersum Fallout i pastelowe taborety.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości