Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#61
Nie wiem, od czego zacząć i na pewno o czymś zapomnę, ale przynajmniej się czegoś dowiecie, derp.

Imię me Szymon, wiosen mam prawie dziewiętnaście i mieszkam sobie w takiej "małej" mieścinie w okolicy Warszawy. Ot, wesoła mieścina.

W kucach siedzę już z dwa i pół roku, a pierwszym fanfikiem, którego przeczytałem, był właśnie Fallout: Equestria Grin a ponieważ jestem wielkim fanem samego Fallouta, efekt był do przewidzenia.
Ulubione postacie:
- Z MLP: Fluttershy, Vinyl Scratch
- Z Fallouta Equestrii: - Gówna piątka z oryginału, Windsheer, Rampage (<3), Blackjack, Silver Storm.

Z zainteresowań... cóż:
- gram na gitarze od kilku lat (od prawie dwóch mam elektryka).
- gram w całkiem sporo gier, ale prym wiedzie Fallout 1 i 2, Diablo oraz Skyrim.
- muzyka. Słuchanie, jak i jej strona techniczna (nawet raz dane mi było robić jako techniczny dla Eluveitie, Sabatonu i Wisdom W Warszawie). A słucham multum gatunków, jednak metal/rock i elektronika stoją najwyżej.
- samochody i mechanika. Młode zainteresowanie u mnie, ale trochę pogrzebać już umiem. Chociaż, ogólnie sprawy techniczne bardziej mnie ciągną, niż inne.
- militaria, historia. Mówi samo za siebie.
- ASG. Siedzę w tym prawie rok, zebrałem jakiś podstawowy zestaw na CQB, a przede mną zakup snajperki i jej przerabianie.
- piszę i tworzę. Opowiadania, sesje (MG od około 6 lat) oraz ogólnie jakieś wypociny.

Hmm, nie wiem, co jeszcze dopisać. Jak ktoś chce, niech pisze. Jestem generalnie miłą osobą z niestabilną psychiką.

Oraz dziękuję Kingofhills'owi za sprowadzenie mnie tutaj.
I used to be an Enclave Commander... but then I took Rampage's hoof in the face.

What I want?
Just put a gun against my head and pull the trigger. This is the fastest way to leave the Wastelands.

"You do everything you can to make up for it, knowing that you'll never succeed in getting rid of the guilt."
Odpowiedz
#62
Witaj na forum. Happy

Całkiem ładna rozpiska. Można się zorientować po niej coś za jeden i czym się interesujesz. Zawsze ludzie niestabilni psychicznie są mile widziani na tym forum... (chyba.)
Odpowiedz
#63
Dzień dobry Grin Nazywam się Adam. Mam 16 lat i mieszkam w małym mieście obok Krakowa. Jestem tutaj, ponieważ uwielbiam Fallout: Equestria.
Odpowiedz
#64
*Chowa widły i pochodnię za plecami*
Witamy na forum! Widzę, że powód standardowy i łączący nas wszystkich. Rozgość się i skorzystaj z tych niewielu atrakcji, które oferuje nasze forum!
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#65
Witam...
Zwę się Michał mam 18 lat i trafiłem tu przez przypadek bo na Youtube słuchałem sobie audio booka z fallout equestria no i był niedokończony. Zaciekawiony dalszymi losami Little Pip trafiłem tu Happy
Właśnie idę na 3 rok elektroniki w technikum, znam się jeszcze na Czołgach i samolotach z II WŚ. Można mnie spotkać pod nickiem Halidziak lub Halik.
Z angielskiego rozszerzonego mam 3 niestety nie wiele brakowało do 4 ale nie ma co narzekać... tak sobie przeglądam to forum i widzę że macie deficyt tłumaczy i korektorów. Tak więc jeśli ktoś chce mojej pomocy to kontakty macie w Profilu Grin
Jak fan serii gier Fallout i ich weteran (Sulik ! gdzie leziesz ! i ten bulwers kiedy dostaje serią z miniacza i zostaje z niego krwawa papka) mam dość spore pojęcie o tym universum...
Odpowiedz
#66
Ciiii... -śnieżnobiały kuc w słomianym kapeluszu za plecami powiedział niespokojnie rozglądając się nerwowo. - Nie mów takich rzeczy głośno koleś to niebezpieczne - przechylił swój łeb by zobaczyć czy nikt nie stoi za nim.
-Nie mów głośno że umiesz poprawiać tekst bo przepadniesz bez wieści tak jak Speedy.- zapadła chwila ciszy -Nie znasz Speediego? Jak to nie znasz Speediego? - ... Już zaczęli - powiedział cicho jakby do siebie. -Zapytasz pewnie kim jest i co się z nim stało ale to chyba za dużo dla ciebie. Będziesz w niebezpieczeństwie jak ci powiem. -zza rogu wyłonił się ciemny kuc z pomarańczową grzywą, w czarnym płaszczu i ciemnych okularach. - Nie mogę gadać namierzyli mnie, więc moja rada dla ciebie. Trzymaj pyszczek na kłódkę albo znikniesz. -powiedział biegnąc już galopem do ciemnej alejki z której dobiegły ciche piff, piff. Po chwili nostalgii z tej samej alejki wyszedł inny ciemnobrązowy kuc w czarnym płaszczu i okularach, poprawił mikrofon sterczący mu obok pyska kopytem i cicho szepnął coś do niego zmierzając już w twoją stronę. Drugi kuc nadal stał na rogu obserwując twoją osobę. Odwróciłeś łeb z powrotem na kuca który wyszedł z alejki i który był już dwa kroki przed tobą - Witaj nieznajomy czy coś się stało bo stoisz sam w takim dziwnym miejscu? - Powiedziała klaczka ściągając okulary kopytem, ukazując srebrne tęczówki i szczerząc zęby w uśmiechu. - Czy mogę ci coś zaproponować? - ciągnęła dalej ...
Odpowiedz
#67
Witaj... i uważaj... Jak sam widzisz znajdują się na tym forum "dziwni" i "specyficzni" ludzie/kuce.
Co do korekcenia to kerktoruj ile wlezie, ku chwale wyższych ideałów... (oraz według własnego uznania. Np zapytaj się o pomoc gościa od Kronik Ditzy Doo)
Każdy tu lubi/kocha/ubustwia Opad, a w szczególności w połączeniu z "Opad: Konioziemia" Moje pytanie do Ciebie: "Jedynka, dwójka czy obie pierwsze dwie części? Która z tych trzech części jest Twoja ulubiona?"

PS: Czyżby ktoś chciał uśmiercić mego OC'ka? Junk "Speed" Snake żyje, ma się dobrze. Czeka chwilowo na jakieś wydarzenia..."
PS2: Jeśli jesteś osobą która chciałaby wystąpić w sesji RPG, a nie przeczytała całego FoE to polecam zapoznać się z "End of Ponykind" (mile widziane postacie, które nie są psychopatami, nie mają rozdwojenia jaźni, nie są specjalistami od broni ciężkiej albo eksplozji, czy też perfekcyjnymi, zimnokrwistymi asasynami, o OneManArmy nie wspominając.)
Odpowiedz
#68
Witam!

Jestem Tomek (17)
Pochodze z "Miasta Wielkiej Zbrodni" (Oświęcim)
Moja przygoda z kucykami zaczęła się w wakacje 2 lata temu, kiedy to z kompletnego braku zajęć(oraz znajomych) wpadłem na pomysła "A zrobie se takie wyzwanie. Sprawdze po ilu odc. MLP dostane drgawek(lub jakichś innych tików)". Nie pamiętam ile wytrzymałem, ale po pewnym czasie... jakoś tak wyszło, że je polubiłem.
Zacząłem słuchać fandomowej muzyki od momentu, kiedy przypadkowo wpadłem na utwór "Vinylicious". Słucham głównie Pon-3, YourEnigma, WoodenToaster'a i SoundSpark'a.

(Wspominam o tym gdyż miało do decydujący wpływ na moją obecność tutaj)

FoE poznałem, kiedy obejrzałem film który polubił DJ Pon-3 --> https://www.youtube.com/watch?v=uMra1iv7...Q&index=76
Zaintrygował mnie ten film. Troche poszperałem, poczytałem...
I tak oto jestem Smile
Odpowiedz
#69
A tak, ten filmik. O tak, to jest perełka naszej części fandomu. Nie wiele jest tak dobrych animacji. Ale te słabsze też są jak najbardziej watę obejrzenia i trochę ich jest. Powinniśmy zrobić jakiś dział z linkami na forum.

Tak poza tym, to witam cię serdecznie. Mam nadzieje, że znajdziesz tu coś dla siebie. I przede wszystkim przeczytaj Fallout:Equestria. Naprawdę warto.

Odpowiedz
#70
(11-11-2014, 01:36)Savader napisał(a): I przede wszystkim przeczytaj Fallout:Equestria. Naprawdę warto.

FoE poznałem pare miesięcy temu. Zdążyłem przez ten czas troche przeczytać. I niczego nie żałuje Grin

Zarejestrowałem się niedawno by być na bierząco
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości