Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#71
Witajcie!Jestem Michał mam 13 lat i lubię pierogi Grin
Odpowiedz
#72
Witaj Michał. Ciekawsze od pierogów na tym forum są zdecydowanie kucyki. A przede wszystkim przeróżne opowiedziane o nich historie, toczące się w post apokaliptycznym świecie. Mam nadzieje, że w przyszłości odnajdziesz w nich to, co i nam się udało, oraz docenisz kiedyś specyficzne piękno tego uniwersum.

Odpowiedz
#73
Już się odnalazłem jestem na 20 rozdziale Podstawowego Fallout'a i na 11 rozdziale Project Horizons Smile
Odpowiedz
#74
Cześć. Jestem Maciej, też lubię pierogi. Pojutrze będzie już 2 dni od napisania tego posta...Macie jakiś temat do rozmowy?
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
#75
(27-12-2014, 23:01)bhori napisał(a): Cześć. Jestem Maciej, też lubię pierogi. Pojutrze będzie już 2 dni od napisania tego posta...Macie jakiś temat do rozmowy?

Witaj.Jak chcesz temat do rozmowy to idź na Offtopic lub zastanów się dlaczego pierogi są aż tak dobre Smile
Odpowiedz
#76
Witam Waćpaństwa, na imię mam Daniel i ostatnio jestem niezbyt stabilny psychicznie.
Odpowiedz
#77
Jak wszyscy tutaj Evil Grin
I również witamy 
Masz tu prezencik na dzieńdobry Whiskey
Odpowiedz
#78
Witaj Daniel. Na czym polega Twój problem ze zdrowiem psychicznym?
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
#79
Miewam dziwne wizje ze śmiercią, poza tym czytane przezemnie utwory troche mnie destabilizują, ale sobie radze i dziękuje za troske.
Odpowiedz
#80
Trzeba dbać o innych. Co do wizji obawiam się, że są prawdziwe. Będzie nam Ciebie brakować [*].
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości