Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#11
Jestem Michał, mam 9 lat i lubię grać w gry Smile
Odpowiedz
#12
Cześć jestem spike i lubie jeść diamenty.
Odpowiedz
#13
Hey, jestem Tomek. Entuzjasta klimatów post-apo, kuców, anime oraz wojskowości. Początkujący cosplay'er Wink
Odpowiedz
#14
Witamy w naszym wariatkowie Happy
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#15
Czołem!
Mam na imię Michał.
Wartości jakie cenię najbardziej to dyscyplina, słowność i wytrzymałość pod każdym względem.
Jestem patriotą, a bronym stałem się w połowie lutego tego roku, słuchając muzyki tworzonej przez wykonawców takich jak The Living Tombstone, Glaze czy Mandopony.
Odpowiedz
#16
Zdravstvuyte tovarishchi! Nazywam się Dawid mam 13 lat. Interesuję się wszystkim co jest związane z ZSRR, kucykami oraz możliwymi scenariuszami zagłady świata.
Odpowiedz
#17
Mam nadzieję że nie jesteś fanem komuny bo moja rodzina będzie cie ganiać z grabiami przez pół dnia Wink
Odpowiedz
#18
Więc nie chcę spotkać twojej rodziny Evil Grin. A moja rodzina wychwala komunizm Smile (no może z wyjątkiem jednej babci)
Odpowiedz
#19
Komunizm jest dla mnie spoko. W końcu gdyby nie to, to nadal byśmy odrabiali pańszczyznę, ale jako pogląd polityczny to wole totalitaryzm z mieszanką komunizmu, socjalizmu i może po części demokracji. Coś bym tu jeszcze dorzucił ale dokładnie nazw nie pamiętam. :/
Odpowiedz
#20
A witamy na forum, Poniacz.

Komunizm może ładnie wyglądać na papierze, dopóki człowiek się nie zastanowi.
Każdy ma mieć po równo? Owszem, ładnie wygląda gdy się pomyśli, że nie będzie biednych. Ale potem: ciężko pracujący mają utrzymywać darmozjadów? Wysoko wykształcony kierownik ma mieć tyle samo co zamiatacz ulic? Kto będzie rozdzielał dobra we wspólnocie? Czy nie doprowadzi to do tego, że odpowiedzialni za podział będą zagarniać dla siebie?

Przypominam, że, ani w Polsce, ani nigdzie na świecie, nigdy nie zaistniał prawdziwy, książkowy, komunizm.
Komunizm, będący w założeniu utopią, nigdy nie zaistnieje. Ze względu na naturę ludzką. Utopia nie ma prawa istnieć.
Kapitalizm utopią nie jest, ale działa. Nie ta parodia, którą mamy dzisiaj. Mówię o takim kapitalizmie jak np. w USA na początku XX wieku.

Nie chcę tu też niczym straszyć, ale czuję się zobowiązany przypomnieć, że propagowanie poglądów komunistycznych, a także ogólnie totalitarnych, przypada w naszym kraju pod Art. 256. Kodeksu Karnego.

Plus: zaczyna się lekki offtop, z tą dyskusją radziłbym przenieść się gdzie indziej.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości