Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni post wygrywa :D
Było mówione, żadnych idiotycznych memów typu to co napisał Free ;p Poza tym, what Asdam said ;p
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
Gdzie i kiedy tak było mówione? Bo w regulaminie forum nie ma nic o tym, że nie wolno mówić o Scoot najlepszy kucyk
Odpowiedz
Argument jest taki, że spike przyleci i ci odgryzie palce u nóg jak będziesz spać... Tongue

Tak poza tym witam Smile
Odpowiedz
Przemilczę to..
Odpowiedz
(18-04-2013, 19:31)DayDreamer napisał(a): Gdzie i kiedy tak było mówione? Bo w regulaminie forum nie ma nic o tym, że nie wolno mówić o Scoot najlepszy kucyk

Było mówione na shoutboxie ;p tutaj potraktowałem to łagodnie, bo to dził offtopowy ;]
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
Jednego nie rozumiesz, Day.
W Internecie nie ma demokracji. Regulamin to uprzejmość adminów, żeby userzy wiedzieli mniej-więcej czego nie robić. A tak to funkcjonuje zasada "Admin ma zawsze rację w każdej sprawie."
I tyle. Odsyłam do Zasad Internetu w takich kwestiach ;P
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
Ej ja też chcę jakąś fajną ikonkę (obrazek?) pod avatarem tt
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
Takie rzeczy powinny być zapisane w regulaminie. Jak widać nie było i taki ja nie wiedziałem czy można nazywać Scoot najlepszy kucyk, czy nie.
Odpowiedz
Netykietę przy okazji niech przeczytają...
Odpowiedz
.....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości