Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni post wygrywa :D
Spróbuj "Tale of a courier". To chyba fic oparty o Fallouta Nev Vegas.
Odpowiedz
Ja tam ostatnio mało czytam.
Odpowiedz
W mieście, w którym jest jeden pub pojawił się nowy brodaty jegomość, Odin. Przyszedł on do tego pubu i zamówił trzy pinty, na raz. Sytuacja powtarzała się co tydzień i zawsze trzy pinty na raz.
Któregoś tygodnia barman powiedział mu, nalewając, aby ten brał po pincie na raz, dzięki temu wszystkie trzy będą świeże.
W odpowiedzi Odin opowiedział mu, że jego dwaj bracia wybyli na wojne i do niedawna wszyscy trzej mieli tradycje przychodzenia do lokalnej tawerny i picie po jednej pincie na łebka na start. Odin ma zamiar kontynuować tradycje i pić trzy pinty, zamawiane na raz, tak jak w dawnych czasach.
Barman skinął głową na takie wyjaśnienie i skończył nalewać.

Tygodnie mijały i krasnolud Odin stał się w pewien sposób sławny bo stali bywalcy rozpoznawali jego zwyczaj picia trzech pint za swych braci.
Pewnego dnia przyszedł i zamówił tylko dwie pinty. W odpowiedzi w całym pubie zrobiło się cicho, barman gapił się na niego i wydusił
- moje kondolencje - niechybnie myśląc, że brat krasnoluda poległ w wojnie
Odin otworzył szeroko oczy i przez chwilę zdziwiony nic nie mówił, po czym odparł
- oh nie nie nie, to ja zerwałem z alkoholem!
Odpowiedz
That's fuckin rich ya know? Good job, ya make ma day.





P.S. Zrób ta odpiskę na sesji
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Co to za długi żart?
Odpowiedz
a taki z neta z uniwersum warhammera
Odpowiedz
Siedzisz na stronach o młotku?
Odpowiedz
Kazik zrób coś pożytecznego i bardzo cię proszę.... zmotywuj GreenScratch by zrobił odpiske byś móg później ty zrobić odpiskę by mogli wszyscy odpisać PLS
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Raczej się tak nie stanie.
Odpowiedz
tak siedzę, a co do sesji, wątpię by coś się zmieniło. moja umarła z braku 3 graczy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości