Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni post wygrywa :D
(28-07-2015, 10:59)DarthJan1 napisał(a): *Kopie mu w jaja i wyrzuca truchło za szafę, po czym zamyka ją na 21 spustów. No... może 21,5 bo gdyby doliczyć tą deskę...*

Ne.e. Moja szafa. A ty właśnie zostałeś z niej zbanowany.*zaczyna się szyderczo śmiać*

zapomniałeś o moim drógim oc
które jest smokiem a pozatym jest jeszcze trzecie z bionicznym wszystkim

*ciche skuknięcie*
Co To Było - powiedział Darth


*nagle połowa szafy wyleciała mu na jego kuczy pysk*
To jest Wyłamanie - powiedział wysoki na 21 dorosłych kucy i z czerwonymi oczyma smok - Oddawaj To Co Ukradłeś bo inaczej sobie pogadamy - *Red Eye The Dragon oblizuje sie*
Odpowiedz
*Popatrzył na niego z ryjem typu "WTF" i zamienił się w mega super duper alicorna, który zabił go pierdnięciem.* A idź mi pan stąd. Puchar je mój, i nie oddam.*spakował szafę do kieszeni i poleciał robić opis gildi na WoE.*
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
(28-07-2015, 11:10)DarthJan1 napisał(a): *Popatrzył na niego z ryjem typu "WTF" i zamienił się w mega super duper alicorna, który zabił go pierdnięciem.* A idź mi pan stąd. Puchar je mój, i nie oddam.*spakował szafę do kieszeni i poleciał robić opis gildi na WoE.*

NOPE
Odpowiedz
A bierz se ten puchar. A i taka mała porada- nie cytuj posta, który jest bezpośrednio nad twoim.
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
moje nie oddam
Odpowiedz
*po cichutku zabiera sobie puchar Waii*
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
nie tak szybko cwaniaczku
Odpowiedz
A znacie takie staroequestriańskie powiedzenie: gdzie dwóch się bije, tam Celofyz puchar zgarnia?
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
Nope.
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
moje, cwaniaczki to jest moje!!!!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości