Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni post wygrywa :D
Bo z obrazków i memów wydaje się ciekawe, siostry na tym były ostatnio, potwierdziły że epickie więc czemu by nie obejrzeć. Kto wie gdzie jest niech poda link będę wdzięczny!
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
Macie tu linka do napisów.
Trzy sekundy szukania

http://www.dailymotion.com/video/x41oyoy
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Lipa, nie ma Unhappy
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
UCZ SIĘ! JUŻ, ANGIELSKIEGO!
To bajka dla dzieci, zaawansowanego angielskiego tu nie ma. A ty chcesz napisów? D:
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
Może nie wszyscy mają taką pamięć do angielskiego jak ty.
Odpowiedz
Czy ja wiem?
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Może i angielski trochu umiem. Lecz samoocena mocno kuleje Unhappy
Odpowiedz
Mój angielski operuje na dość niskim poziomie, fakt coś bym zrozumiał, inne coś bym wyciągnął z kontekstu, ale umówmy się, to czego uczą w szkołach te wszystkie czasy nie czasy, odmiany przedrostki wyrostki cholera kto to będzie pamiętać? ;-; więcej angielskiego nauczyłem się już z mlp, poznawania słówek i ich znaczeń które zapamiętanie ułatwiają same kucyki i ich znaczki. Cholera dlaczego szkoła nie uczy właśnie w taki sposób? ;-;
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
ZŁE PRIORYTETY ! Tongue
W szkole chcą uczyć Angielskiego nie uczą mówić po angielsku !
Choć coraz częściej słyszę o lekcjach polegających głównie na rozmawianiu ... Ale ja sam nic takiego nie mam więc nie mam szans nauczyć się mówić a zwłaszcza, że jestem bardzo słaby z języków ... ech czemu Angielski nie może być jak matematyka :'(
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Mam tak samo Green. Matematyka lepsza od języków, a jeszcze lepsza jest zabawa pilnikiem na zajęciach technicznych.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości