Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni post wygrywa :D
Nope, chodziło mi o to, że po zniszczeniu ich można było znaleźć w nich owe smakołyki
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
zazwyczaj znajdowały się w nich części z takowymi smakołykami
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Na jedno wychodzi. Ktoś może się orientuje o co chodzi z tymi coraz to nowszymi dodatkami do fallout 4 co są na steam? Bo jak to jest to co myślę to to się powoli zamienia w simsy i ich zabawa z dodatkami...
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
Ja tam nadal gram w CSa :v
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
Ja dziś dostałem Fallouta 4 Grin
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Jakie pierwsze wrażenia? Grin
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
A tam z Falloutem, teraz mam problem: w CSie na głównym koncie road2 500hrs, a czasu nie mam :v
Zostało mi tylko 47h xd
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
Jak tam ? JAK TAM ? Grin ... złośliwość rzeczy martwych nie zna granic ... Aktualizacja OVER 9 hours !!!!!! >Unhappy to niesprawiedliwe ...
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Zrób se cztery nocki i masz xD
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
Zawsze może być gorzej. No prawie zawsze.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości