Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do MG
#11
Tak wielkie dzięki za odpowiedzi.
#12
Ja mam małe pytanie. Sesja będzie otwarta dla obserwatorów z zewnątrz w czasie rzeczywistym? Bo raczej długo by to trwało zanim mógł bym z wami zagrać, ale przynajmniej chciał bym popatrzeć.
#13
Sesja będzie odbywała się poprzez forum, na dostępnym dla każdego, publicznym dziale tejże sesji.
Czyli tak, obserwatorzy z zewnątrz bezproblemowo będą mogli śledzić rozwój sytuacji w czasie rzeczywistym.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#14
Mam nadzieje że jakoś sobie zablokujecie rozgrywkę, żeby ktoś nieproszony wam się tam nie wmontował i tego nie rozwalił. Nie żebym był jakiś nie ufny czy coś, ale zawsze warto zachować czujność. Smile
#15
Zablokować rozgrywkę? As in, zamknąć dział dla wszystkich prócz przyjętych?
Nie widzę powodu. Jak ktoś nie będący w sesji zacznie coś tam pisać, zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#16
Pytania dwa:
- Czy można jeszcze dołączyć do PBFa?
- Można zrobić dwie wersje karty postaci? Jedna dla Mistrza Gry a druga dla ogółu? Pytam, bo gdybym była tylko jedna to albo zdradzałaby zbyt duża, albo zbyt mało. Po prostu nie chcę aby inni gracze dowiedzieli się zbyt dużo o mojej postaci Smile
Feniksy, kto nie lubi feniksów? ;A;
#17
Cytat:- Czy można jeszcze dołączyć do PBFa?
Niestety, mamy full miejsc, nie ma możliwości dołączenia do tej sesji. Jeśli będziemy w przyszłości zaczynać następną - zapraszamy Wink

Cytat:Można zrobić dwie wersje karty postaci? Jedna dla Mistrza Gry a druga dla ogółu? Pytam, bo gdybym była tylko jedna to albo zdradzałaby zbyt duża, albo zbyt mało. Po prostu nie chcę aby inni gracze dowiedzieli się zbyt dużo o mojej postaci/
Jest to możliwe podczas składania kart, jakbyś oddał się lekturze aktualnych kart postaci to byś zobaczył, że spora część graczy właśnie tak zrobiła.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#18
Ile zazwyczaj trwa sesja (ogół czasu). Również chciałbym dołączyć jednak nie wiem na jakim etapie historii się znajdujecie.
#19
Nie jest to sesja zaplanowana na konkretny odcinek czasu.
Póki gracze będą, póty sesja będzie kontynuowana. Nawet, jeżeli fabuła Pustkowi się skończy, zostanie w jakiś sposób kontynuowana ;P

Bardziej konkretnie: gramy od ponad roku i mamy jeszcze sporo rzeczy do zrobienia. Jeżeli chcesz zrobić KP, to proszę bardzo. Aczkolwiek wprowadzenie teraz nowej postaci wymagałoby nieco kombinowania. Zarówno z mojej strony jak i z Twojej.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#20
Kombinowanie to to co małe kucyki lubią najbardziej.
Daj znać kiedy można złapać cię na TS oraz z jakich źródeł korzystacie bowiem wiem że to akcja toczy się sprzed FoE ale coś jeszcze jest wymagane?




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości