Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do MG
#1
Jestem zmęczony odpowiadaniem na wszystkie pytania cały czas na Shoutbox forumowym. Cel tego tematu jest zatem raczej oczywisty.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#2
Dlaczego mam trzymać się grupy jeżeli występuje sprzeczność celów i priorytetów?
Jakie są kary za opuszczenie grupy?
Dlaczego ty masz tak duży wpływ na tego PBF'a skoro GM'em jest kto inny?
Jeszcze jedno: czy ponad dwie strony historii wystarczy? Uzasadniłem w niej każdą cechę i umiejętność.
PS: Jak uzasadnisz to, że jesteśmy drużyną? Jak się spotkaliśmy itp?
#3
Cytat:Dlaczego mam trzymać się grupy jeżeli występuje sprzeczność celów i priorytetów?
Ponieważ grupa oznacza bezpieczeństwo i możliwość przeniesienia większej ilości zapasów. Trzeba myśleć logicznie: na Pustkowiach lepiej poruszać się ze sporą siłą ognia, nawet jeżeli nie przepada się za zarządzającymi tą właśnie siłą ognia.

Cytat:Jakie są kary za opuszczenie grupy?
Kar konkretnych nie ma, aczkolwiek nie polecałbym oddzielania się od grupy na niebezpiecznym terenie, jakim jest większość Pustkowii.

Cytat:Dlaczego ty masz tak duży wpływ na tego PBF'a skoro GM'em jest kto inny?
GMów jest dwóch. Ja jestem od spraw technicznych. Przyjmuję KP, odpowiadam na pytania póki nie wróci Wizio, itd, itp. Wizio zaś będzie was prowadził in-game.

Cytat:Jeszcze jedno: czy ponad dwie strony historii wystarczy? Uzasadniłem w niej każdą cechę i umiejętność.
Nie liczy się ilość, a jakość. Ja, osobiście, lubię długie i rozbudowane historie, jeżeli tylko są dobrze napisane. Najzwyczajniej w świecie dobrze się je czyta. Historia nie musi być kolosem. Ponad dwie strony to więcej niż wystarczająca ilość, ale nie mogę stwierdzić czy historia jest do zaakceptowania, jeżeli jej nie przeczytałem ;P

Cytat:PS: Jak uzasadnisz to, że jesteśmy drużyną? Jak się spotkaliśmy itp?
To jest już pytanie fabularne, co do konkretów nie mogę odpowiedzieć, jeżeli Wizio się nie zgodzi, a aktualnie jest nieobecny. Mogę jedynie powiedzieć, że będzie miało to związek z karawaną.

Mam nadzieję, że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi na wszystkie pytania.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#4
Tak wielkie dzięki za odpowiedzi.
#5
jak będzie z długością postów? tzn. oczywiście nie mogą być za krótkie, ale czasem zdarzają się sytuacje, że za Chiny Ludowe nie napisze się więcej niż dwa zdania. Jakie limity będą, jeśli w ogóle?
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#6
3-4 rozbudowane zdania to jest pewne minimum. Owszem, od tej zasady są wyjątki, gdyż zdarza się, że faktycznie nie da się napisać więcej niż te 2-3 zdania, ale w większości sytuacji można ten post rozbudować na wiele sposobów.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#7
Zgaduje że nie można stworzyć "poprawionej" KP?

I nie rozumiem czemu aby brać udział w sesji trzeba przeczytać CAŁE fallout equestia, można zrobić mały test aby sprawdzić czy gracz ogarnia i czy nadaję się .-.
#8
Można KP poprawić.


Ponieważ nie ma innej możliwości określenia, czy gracz zna uniwersum. Odpowiedzi do takiego "testu" można znaleźć w ciągu kilkunastu sekund w wyszukiwarce. A znajomość uniwersum jest wymogiem.

Plus: poprawność językowa postów, błagam. Dysleksja nie jest wytłumaczeniem.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#9
Dobra, stworzę większa historie i dam do korekty.

A co do Fallout Equestria możecie mi zrobić test nawet bo znam się na uniwersum Fallouta i kończe czytać 12 rozdział Fallout Equestri...
#10
Odsyłam do mojej sygnatury.
Od tej zasady nie będzie żadnych wyjątków ani ustępstw. Żadnych.
Dziękuję, dobranoc.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości