Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaginione filmy
#1
Na youtubie byl ktos kto czytal rozdzialy fallouta equestri chyba kanal twilightslibray czy jakos tak ale teraz nie moge znalesc ani filmow ani kanalu i czy ktos wie co sie stalo z kanalem?
#2
Myślę że chodzi o AccurateMemory. No został tu zbanowany jakiś czas temu za złe zachowanie, a co do kanału i reszty ja nie mam żadnych informacji. Nie śledziłem go.
#3
Tak. To był On. Lepiej go nie szukać.
#4
(08-10-2019, 22:00)DODTISTIC napisał(a): Na youtubie byl ktos kto czytal rozdzialy fallouta equestri chyba kanal twilightslibray czy jakos tak ale teraz nie moge znalesc ani filmow ani kanalu i czy ktos wie co sie stalo z kanalem?

Z tego co wiadomo, kanał "Biblioteki twilight został usunięty" a z nim wszystko co na nim było, YT jest wredny. Prawdopodobnie właściciel kontentu który kiedyś wrzucił zmienił zdanie i musiał dostać Striki Unhappy Czasami się tak zdarza, a że miał dużo materiałów z konwentów gdzie pokazywano różne "szare" rzeczy to pewnie o to poszło. Ale sam projekt został zareklamowany na FGE: https://www.fge.com.pl/2019/09/wideoteka...wraca.html

Kanał przywrócił autor jedynie w formie wideo, ale FGE ma link do indexu zawartości, a tam jest link do archiwum fików.
Być może powstanie coś na kształt portalu "audioteka.pl", gdzie lektorzy będą mogli wrzucać swoje dzieła. Obecnie jestem jednym z 3ch osób które nad tym kminią.

Jeśli chcesz możesz poczytać to tutaj - musisz tylko być na grupie - https://www.facebook.com/groups/bronies....813003159/
Zgłosił się nawet programista, więc możliwe, że nam się uda to zrobić.
#5
Nice try. Post jaki wrzuciłes nalezy do Accu. Stanowczo odradzam JAKIKOLWIEK kontakt z Accurate Memory pod jakimkolwiek nickiem. Robi rzeczy bez zgody autorów oraz osób wystepujacych na filmach, poza tym jego zachowania nawet juz nie pozostawiaja za wiele do zyczenia bo są kompletnie nieakceptowalne.

YT jest wredny... YT to platforma. Jesli coś z niego znika to nie dlatego że jest wredny.

Accurate Memory, jakkolwiek sie teraz nazywa powinien ZNIKNĄĆ z tego fandomu. Załatwił sobie już wilczy bilet w kazdej mozliwej grupie.
#6
(14-10-2019, 21:01)Samir_Duran napisał(a): Nice try. Post jaki wrzuciłes nalezy do Accu. Stanowczo odradzam JAKIKOLWIEK kontakt z Accurate Memory pod jakimkolwiek nickiem. Robi rzeczy bez zgody autorów oraz osób wystepujacych na filmach, poza tym jego zachowania nawet juz nie pozostawiaja za wiele do zyczenia bo są kompletnie nieakceptowalne.

YT jest wredny... YT to platforma. Jesli coś z niego znika to nie dlatego że jest wredny.

Accurate Memory, jakkolwiek sie teraz nazywa powinien ZNIKNĄĆ z tego fandomu. Załatwił sobie już wilczy bilet w kazdej mozliwej grupie.

Nie wiem co ten gość ci zrobił, ale posłuchaj mnie proszę. Może jestem w fandomie dopiero półtorej roku, ale już wiem że fandom też taki święty nie jest. Ja sam wstąpiłem do fandomu dzięki kanałowi z konwentami. Na kucykonie na którym sam być nie mogłem, były trzy osoby - w tym jedna którą znam osobiście - które też dowiedziały się o konwentach i ich atmosferze własnie dzięki temu kanałowi. Twierdzisz, że ten gość robi coś bez zgody - możliwe - ale na żadnym filmie jakoś nie słychać sprzeciwu. A on sam jakoś twierdzi że ma zgodę na nagrywanie - domyślam się że od organizatora - konwentu i robi to dla ludzi. Poza tym, skoro tak łamie zasady, dlaczego żaden z orgów go jeszcze nie wyrzucił? Może czasami ważniejsze od zgody pojedynczego człowieka - ważniejsze - jest by inni i ci którzy nie mogli być na meecie mogli go zobaczyć? Albo by ci, którzy nie mogą czytać fika sami - bo nie wiem, niedowidzą czy są ślepi - mogli go posłuchać?

Przecież nasi tłumacze nikogo nie pytają o zgodę czy wrzucić płatny odcinek z amazona - z własnoręcznie dorzuconymi napisami - na jakiś Dailymotion bym ja i inni mogli go obejrzeć i nie bulić czy kupować kanału w TV. Chwała im za to, tak powinna działać społeczność. oczywiście kredyt się należy ale na każdym nagraniu panelu jest wypisany prowadzący.

Dodatkowo post który podałem jest wynikiem mojej rozmowy z nim i przekonaniu go o tym, że mimo co mu ponoć zrobiono - i jak na niego naskakujesz - opisał platformę dla ludzi, a nie tylko dla siebie - jak pierwotnie chciał - a ty mówisz "Nice Try". Może jeszcze powiesz, że "Marcin Bębenek" też jest nim, bo mu też chce pomóc w postawieniu tego na nogi, dla ludzi? Na czym opierasz swoje spekulacje, na tym, że ktoś wrzucił post osoby której nienawidzisz?

A co do YT, czyż w ubiegłych latach nie zdejmował i nie banował kucykowych kanałów, bo ktoś piosenkę wrzucił na którą Hasbro się nie zgodziło? Na nagraniach z prelekcji które udostępnia ludziom, są często materiały Hasbro oraz piosenki czy urywki scen z serialu, to YT wystarczy. Nie musiał nikt go manualnie zgłaszać nawet, a sam system content id wystarczył.

To co jest teraz ważne, to przywrócenie tego i zamierzamy mu pomóc. Ja i programista o którym mówię. Nie bądźmy takimi egoistami i pomyślmy też o innych. Bo w sumie nie dziwie się mu - widząc twój atak na niego - że odechciało mu się robić cokolwiek dla tego fandomu.
#7
Again: nice try.
#8
Zrobiłeś się strasznie defensywny i nieprzyjaźnie nastawiony do Samira. Jest to podejrzane.
#9
(15-10-2019, 05:44)johnerwis napisał(a): Zrobiłeś się strasznie defensywny i nieprzyjaźnie nastawiony do Samira. Jest to podejrzane.

"Wejść do Baru w garniturze Hitlera. Dostać po pysku bo na pewno się nim jest, skoro przyniosło się jego garnitur w miejsce, gdzie go nienawidzą" - abstrahując czy słusznie - ja wiem, że Samira może usprawiedliwiać to, że on mnie nie widzi i nie winie go za to, bo nie ma szans mnie widzieć. Ale to nie ja na wstępie atakuję tą osobę nie mając podstaw do tego, by wiedzieć, że to osoba której nie znosi. I tak, jestem po przykrej lekturze SB jak sugerowano. I może to przez to, że Samir już na wstępie mnie do siebie mocno zraził - co jest o tyle na jego niekorzyść, że to on pokazuje z miejsca agresywną postawę, a nie osoba przed którą ostrzegał - czemu żaden normalny człowiek nie zdziwił by się, że na atak każda normalna osoba reaguję postawą obronną.

Jak mówiłem - przy okazji przepraszam, że w temacie autora zrobiliśmy offtop - jestem po przykrej lekturze SB. Przykrej głównie z tego powodu, że padły tam oskarżenia o kopanie leżących osób przez Samira, a ja zostałem już bezpodstawnie skopany - tak, tak się czuję i nie zrobił tego "ten wasz zły" - a z lektury SB wyłapałem że oskarżany próbował pogodzić się z Samirem kiedyś. Po czym trochę dalej, bliżej końca burdy, dowiadujemy się, Ze Samir jest w stanie "przeprosić" tylko po to by przed zagranicznymi gośćmi nie wyszło to co komuś zrobił. To przykre widząc coś takiego, do czego sam Samir się przyznaje.

Panie moderatorze, jakim cudem mam się nie zrażać do kogoś, o którym ktoś mówi że coś zrobił, a potem nie dość że okazuję się prawdą, to jeszcze ta osoba na wejściu mnie oskarża - nie mając prawa wiedzieć kim jestem i czy ma w ogóle rację - o to, że jestem kimś "bo wszedłem w jego ubraniu? A nawet nie ubraniu, tylko z publicznie dostępnymi informacjami.

Może tego nie widzicie, ale facet opisuje was na FB i innych miejscach. Po czym jak ktoś z nim zaprzyjaźniony wchodzi i dostaje na twarz coś takiego. Insynuacje i pomówienia. Gdy żadne moje słowo do uzytkownika nie było agresją słowną, nie krzyczałem na niego, ani go nie wyklinałem.
Proponuje się nad tym zastanowić, bo dajecie mu broń do ręki, osobie o której przekonujecie, że taka zła. Jedynie przekonacie świat zewnętrzny, że to ona ma racje, jesli to się rozejdzie poza społeczność. A on bardzo chce o tym opowiedzieć w dokumencie fandomu, który ma ponoć powstawać.
#10
W tym temacie Samira cię ani nie atakował ani nie był nawet agresive nastawiony. Przedstawił oczywiste fakty. Przynajmniej tak ja to odczytuje.

Jeżeli chodzi ci o sb. To rozwiązuj te sprawy tam.

Co do Night Shade'a czy też Accu. Mało mnie obchodzi co on teraz robi. Dostał ban na który sobie zapracował.

Man nadzieję że to zamyka tą sprawę.

Po tym jak pierwotne pytanie dostało odpowiedź, a teraz ten temat schodzi na inny tor zostje on zamknięty.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości