Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Project Horizons Discussion
#1
Jako że pojawił się nowy rozdział pomyślałem że przydało by się miejsce do wymiany teorii spiskowych i spoilerów Smile

!!! UWAGA - NIE CZYTAŁEŚ PROJECT HORIZONS TO OPUŚĆ TEN TEMAT !!!
!!! SPOILERY LATAJĄ TU NISKO I GĘSTO !!!


[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#2
Oficjalnie stwierdzam, że ta su... ta bardzo nielubiana przeze mnie mutantka, na którą mówi się Bogini... że to największy kawał skuczycórki, jaki może być. Dobrze, że prawdopodobnie już w ciągu tego miesiąca jej nie będzie.

Also, te emocje na końcu... dzięki wam (:|) miałem słuszne podejrzenia, jak się skończy ten rozdział.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#3
No więc skoro już mowa o teoriach spiskowych oraz nowych rozdziałach:
Odpowiedz
#4
hmm.... faktycznie niewiele się tu dzieje. <_<
został mi jeszcze jeden rozdział, żeby być na bierząco (przeczytałem do 60)
będąc fanem Mass Effecta (inb4, zakończenie ME3 sucks)
Also, trójkącik z P-21 i Glory... powinien być rozdział 57.5, a przynajmniej stosowny fanart... który może narysuję... może.

@up
odnośnie starmetalu, wydaje mi się, iż starmetal po prostu odstraszał szkodniki z racji bycia tym złym czymś, co najwyraźniej odstrasza wszystko, poza kucykami.... nawet Discord tak stwierdził.
Odpowiedz
#5
ok, ja rozumiem, że możecie nie chcieć rozmawiać o artach, sesjach czy cyckach (co kto woli), ale to tutaj to chyba główny temat dyskusyjny jest, prawda?

W każdym razie wczoraj przeczytałem ostatni wydany rozdział i już nic co spoilerowe nie jest mi obce.
Dyskusja plz?
Odpowiedz
#6
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#7
Odpowiedz
#8
A jebać spoiler tagi. Mamy wielki czerwony napis na początku tematu.

Ja podejrzewam że to Horse siedzi w tej swojej kiepskiej kopii crussadera. Po co tam wlazł i jaki w tym ma interes, to jeszcze nie wiem :/

A co do moich ostatnich teorii spiskowych, to musze przytoczyć pewien cytat z Pinkie Pie skierowany do Blackjack Smile

PinkiePie napisał(a):[...] Oh. And congratulations [...]

Jak dobrze wiemy, kilka rozdziałów wcześniej BJ, Glory i P21 trochę za dużo wypili. I wątpię żeby najebany p21 myślał o zabezpieczeniach Grin
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#9
@ grammar nazis: uwaga, pisane bez polskiego spellchecka <_<
Horse pewnie siedzi w rip-offie crusadera, ale w tej stajni co szlachta sobie stawiała. To jest prawie pewne, bo było niemal wprost powiedziane jak Psalm tam dotarła.

A co do Twojej teorii spiskowej... hmm... BJ nadal ma ten śmieszny implant... chyba, że się popsuł.
co prawda wydaje mi się, że jednak ma spore szanse nie przeżyc do końca historii, ale cóż, z Littlepip też tak mi się zdawało, a jednak...

BTW, co sadzicie o tych transmisjach w strone jakiegos satelity, który chce gatać z EC-1101
also 1101 -> bin 13, tylko mi sie wydaje to znaczace? <_<

Na co komu spellcheck? Poprawność językowa to nie aplikacja, tylko podstawowa umiejętność ;P
Asdam
Odpowiedz
#10
Zabawne, że chciało Ci się edytować mój post żeby mi wytknać moje upośledzenie, ale już na temat sie nie wypowiedziałeś... myślałem, że zadaniem adminów/modów jest zachecanie do dyskusji...

Ale back on topic, nowy, relatywnie, rozdział, jak sie podobał?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości