Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Project Horizons Discussion
#31
Miałoby to w sumie trochę sensu.
a co do EFSa, to z doświadczenia wiem, że te kreski czasami się zasłaniają i ich nie widać, zwłaszcza jak masz pełno wrogów i gdzieś Ci się jeden przyjazny przepycha.
Odpowiedz
#32
Ok, mam pytanie, bo się zakręciłem a nie chce mi się szukać w PH dokładnie jak to było, bo za dużo tego <_<
Thunderhead to miasto nad Hoofington, jak również statek powietrzny. I mam tu na myśli nazwę, a nie klasę.
Enklawa miała ich kilka. w każdym razie coś pamiętam z początku PH, że pierwszy konflikt między Thunderhead (miastem) a reszta Equestrii zakończył się na zakazie posiadania przez nich raptorów, ale nie pamiętam o się z Thunderhead (siege platform) stało. <_<
Odpowiedz
#33
Thunderhead to miasto, a thunderhead to klasa statku powietrznego, nieco większa od raptora. Neighvarro posiada wszystkie thunderheady. Miasto Thunderhead zaś to głównie iglica wieży nad Hoofingtonem oraz okoliczne "chmurne" włości.
Odpowiedz
#34
No właśnie też tak myślałem, ale na wiki do Fallout Equestria było coś napisane, że był thunderhead który się nazywał Thunderhead i był nad Hoofington.
Cytat:The Thunderhead ironically named Thunderhead, is situated over Hoofington. It contains a subfaction of the Enclave who live and operate out of Thunderhead.
I jak to przeczytałem, to się zdziwiłem, że coś źle pamiętam <_<
Odpowiedz
#35
Na FoE wiki często są pomyłki. Wystarczy zajrzeć np. na artykuł o Red Eye'u, żeby to wyraźnie zobaczyć. Lepiej szukać bezpośrednio w fikach, bo tej stronce nie ma co ufać.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#36
Okej, wiec teraz ja mam do was pytanie. Czy ktoś z was pamięta, ile czasu minęło odkąd rozpadła się grupa Big Daddy Reaper'a na jej składowe, Stowarzyszenie, Kolegiat, Żniwiarzy etc. ?

Zakładam, że przynajmniej z 18-20 lat. Morning Glory jest dorosłą klaczą a przyczyną rozpadu grupy było pojawienie się Sky Strikera i rozkochanie w sobie przez niego Dawn, a potem ich wspólna ucieczka do Enklawy. Incydent ze smokiem, który spowodował upadek Strikera wydarzył się około 20 lat temu, a jak wspomina Lighthooves, periodycznie bodaj co 20 (albo 30 lat, nie pamietam) enklawa "powoduje" klęski którym może zaradzać.

Więc reasumujac.. Ile lat mogło minąć od ich rozpadu i uformowania się Stowarzyszenia albo Kolegiatu?
Odpowiedz
#37
Ło ludzie... szczegółami walisz mocno.
Co mówisz ma sens, ale nie jestem pewien, czy było gdzieś konkretnie powiedziane. Trzeba będzie chyba poczekać na Marka, wtedy to przedyskutowujemy jakoś dokładniej.

Informacje o tej grupce, która wcześniej próbowała coś zmienić w Hoofie są strzępami rozrzuconymi po wielu rozdziałach, ciężko to wszystko spamiętać.
A sprawy chronologii w tym uniwersum często leżą i przy o wiele mniej skomplikowanych sprawach ;P

Myślę, że nieco ponad 20 lat (23? 25? Dunno, really) to dobry strzał, ale może było gdzieś wspomniane co innego, więc z końcowym werdyktem poczekam, aż przyjdzie Mark.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#38
Zakładając, że kucyki mają "cykl rozwojowy" analogiczny z ludzkim i Glory ma jakieś 20-23 lata (tak mniej-więcej wiek późni-studencki), a urodziła się w enklawie i zdaje się nie jest najstarsza z rodzeństwa, założyłbym że minimum 25 lat temu.

Jest to tez na tyle długo, żeby na powierzchni, gdzie średnia długość życia chyba waha się w okolicach 40stki, cała ta historia stała się już lekko legendarna, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, że większość z kuców, których to dotyczyło jest już w podeszłym wieku (o ile jeszcze żyją)

W sumie jest to ciekawe, że taki Awesome umarł z przyczyn naturalnych (z tego co wiemy), Big Daddy czy Crunchy Carrots trzymali się całkiem dobrze, a Dawn w swojej kucowej formie była opisana jako atrakcyjna, mimo licznych blizn. Najwyraźniej życie w luksusie nie służy =P
Odpowiedz
#39
Ok, a więc czas na moją pierwszą reakcje po przeczytaniu rozdziału 64.
Uwaga, zaczynam.
[Obrazek: MLPwuuuuut.png]
WHAT THE FUCK!!!!?!?


Dziękuje za uwagę, więcej do powiedzenia nie mam.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#40
This^
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości