Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Project Horizons Discussion
#51
Zapominacie że Luna pomimo dobrych chęci nie była dobrą i kochajacą i litościwą władczynią już w oryginalnym FoE.
Odpowiedz
#52
A specjalnie wstałem dzisiaj wcześniej, żeby coś produktywnego porobić...

Charm... hmm... miała wspomnienia BJ, sadze, że to wystarczy każdemu na drastyczna przemianę... poza tym sama sporo wycierpiała w tej kapsule i chciała się zemścić na Cognitum.

Bardziej mi się przemiana Dawn i Snipsa wydaja naciągane. Ale w sumie też oboje mieli powody, żeby pomóc BJ...

Swoja drogą, gwiazdy są ślepe, jeśli nie zauważyły tego małego faktu powrotu Blackjack... albo jej powrót nie stanowił dla nich istotnej przeszkody.

Wat else... jak myślicie, co Cogs nagadała reszcie? Bo skoro jest z nią Rampage, to sprawy mogą być nieco bardziej skomplikowane.
Odpowiedz
#53
W sumie to nie wiem, jak to będzie wyglądać. Ciekawi mnie, czy Cognitum w ogóle będzie szła do P-21 i ferajny kiedy ma do zatrzymania pieprzonego megaspella.

Poza tym... czekam, czekam czekam na nowy rozdział! Bardzo!
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#54
but... but.... but...
Przecież Cognitum do nich poszła/poleciała:
Cytat:The door to the house opened, and a dark shape emerged. It appeared like an alicorn of black ice. Within, a dark purple shape seemed to strain against its confines. A small mote of light lingered in its belly. I watched as it walked slowly away. Glory moved through me as she pulled away and stepped in front of the alicorn, her lips moving quickly.
I slowly approached them, wishing I had Sekashi’s ability to read lips. Clearly, Glory wasn’t happy. P-21 emerged, followed by Rampage.
Więc wiemy, ze do nich poszła, że coś im nagadała, że jest z nią Rampage i ze Glory nie jest zadowolona z tego, co się stało.
Odpowiedz
#55
Oh. Musiało mi to umknąć... w sumie tę wizję zesłała jej Luna, prawda? Ona niekoniecznie mogła podać jej fakt.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#56
Wydaje mi się, ze to faktycznie się działo (convinient location) i po prostu BJ widziała cienie tego, co się w "świecie materialnym" dzieje.
Odpowiedz
#57
To ten, no, nowy rozdział wyszedł i jest długi...
to tyle z moich przemyśleń.
Odpowiedz
#58
...Ja pierdolę.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#59
Regulamin. Podpunkt 2 Wink
Odpowiedz
#60
Deus Ex Calamity i więcej kiepskiej jakości klonów Blackjack. To był by ten rozdział w skrócie.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości