Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka
#71
A teraz coś innego Tongue
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#72
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
Odpowiedz
#73
Odpowiedz
#74
Tak z nieco innej beczki, korzystając z dzisiejszej okazji...
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#75
Inna opcja z okazji dzisiejszego dnia:
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#76

Za każdym razem jak widzę ten teledysk to wiem czemu Električni Orgazam wylądował ostatecznie w Rocku Psychodelicznym.
Swoją drogą epicki kawałek pamiętający jeszcze czasy gdy Jugosławia się sypała w drobne a u nas jeszcze nie było czegoś tak prozaicznego jak Bułka z Chlebem Demokracja, czyli rok 1988.

Mówcie co chcecie ale utwór 10/10 i miła odmiana po Angielskim np. I może teledysk do tego wydawać się na dzisiejsze czasy totalnie śmieszny i nie powiem że taki nie jest, ale ma on jedną zasadniczą cechę: Przesiąknął LSD.
Chodzi mi tutaj już nie tylko o jego ilość pikseli bo w sumie mnie to nie interesuje ale generalnie ruchy wokalisty i większości staffu pokazują że:
a) Zespół był wtedy kompletnie spizgany.
b) Zespół tworzył to bez spinania i na luzie.
Nie wiem która odpowiedź jest właściwa i średnio dociekać tej prawdy po tylu latach, w każdym razie teledysk jest kolorowy jak kartoniki z LSD i zespół (wokalista głównie) ładnie prezentuje wyższy stan świadomości.
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#77
Odpowiedz
#78


Bloodrock! Double Cross!
Ciekawostką może być to że Zespół Bloodrock był ulubionym zespołem Pirackiego DJ-a Dave'a Rabbit'a
Nadawał on swoją piracką radio stację na fali "Big 69" w roku anno domini 1971 w Viet-Nam.
Jest to też pierwszy utwór puszczony na ponad 3 godzinnej audycji Dave'a.

"You Deserve Everything You Get"
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#79
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#80
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości