Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział Szesnasty - dyskusja
#1
Jak w temacie Wink
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#2
trochę krótki ale fajny
[Obrazek: tumblr_lo1j33xcxo1qafrh6.gif]

|========\||_____
|___ A Truck ""||**|__\____.
|__full of PONY|||_|___||__|]
..\|(O)(O)****|(O)(O)*|(O)|/
Odpowiedz
#3
Warto było czekać.
Troszke mało akcji ale i tak mi się podobał.
Odpowiedz
#4
Akcji mało, ale za to kilka ważnych rzeczy z punktu widzenia fabuły. ;]

Akcja będzie w następnym, stay tuned.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#5
(15-05-2013, 16:54)Poulsen napisał(a): Akcji mało, ale za to kilka ważnych rzeczy z punktu widzenia fabuły. ;]

Akcja będzie w następnym, stay tuned.
dzięki Poulsen
jakbym normalnie nie mógł się go doczekać
[Obrazek: tumblr_lo1j33xcxo1qafrh6.gif]

|========\||_____
|___ A Truck ""||**|__\____.
|__full of PONY|||_|___||__|]
..\|(O)(O)****|(O)(O)*|(O)|/
Odpowiedz
#6
Gdzieś w środku rozdziału zauważyłem małą literówkę. Nie pamiętam dokładnie co to ale ogólnie całość rozdziału mi się podobało Smile Może rzeczywiście nie ma za dużo akcji ale przynajmniej nikt nie był (tak jak to jest zwykle) postrzelony czy bliski śmierci :> Teraz znowu nie będę się mógł doczekać kolejnego rozdziału Smile
Odpowiedz
#7
(16-05-2013, 21:11)Łowicz napisał(a): Gdzieś w środku rozdziału zauważyłem małą literówkę. Nie pamiętam dokładnie co to ale ogólnie całość rozdziału mi się podobało Smile Może rzeczywiście nie ma za dużo akcji ale przynajmniej nikt nie był (tak jak to jest zwykle) postrzelony czy bliski śmierci :> Teraz znowu nie będę się mógł doczekać kolejnego rozdziału Smile

Cóż, wszystkiego nigdy się nie wyłapie Wink

Siedemnastka będzie za dwa-trzy tygodnie, zależy, jak pójdzie. Trzeba trochę zwiększyć tempo, bo lagi mamy straszne :I
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#8
Jak lagi to Format C Grin A błąd to dokładnie zamiast "byłam" "byłem". Zwykła literówka która nic złego nie robi Smile
Odpowiedz
#9
Byłem tak zniecierpliwiony w oczekiwaniu na ten rozdział, że przeczytałem go parę tygodni temu w oryginale, więc niezbyt ucieszyło mnie jego ukazanie po przetłumaczeniu. Cóż, teraz tylko trza czekać na kolejny.
Odpowiedz
#10
Chyba drobna niekonsekwencja Tongue
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości