Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 sezom MLP w FOE czyli Babs Seed i Lightnig Dust w GW i po niej
#1
Wiem że ten temat może się okazać dla mnie samobójstwem, ale jako że dopiero teraz zaczynam się interesować "na poważnie" Uniwersum Fallout Equestria, to zacząłem się zastanawiać jakie miejsce tej historii miałyby Babs Seed i Lightning Dust/ Przeszukując deva natrafiłem na kilka ciekawych życiorysów
[Obrazek: dr_babs_seed_by_starryoak-d5rpiaa.png]
tłumaczenie życiorysu Babs Seed Autrostwa StarryOak
Babs Seed była nękana przez całe swoje źrebięce życie, Nie zmieniło się to nawet po tym jak powiedziała o tym swoim rodzicom, bowiem łobuzy zdawały się się ją nękać jeszcze bardziej i mocniej. Zaczęła studiować Nauki Ścisłe aby uciec od oprawców, ale ci nadal ją dręczyli tym razem z powodu Inteligencji. Gdy dorosła stała znanym na cały świat naukowcem, jej kuzynka Apple Bloom przyszła do niej z ofertą pracy w Stable-Tec. Babs zgodziła się i stała się głównym naukowcem firmy,.Potem została wysłana do laboratoriów w Big Mountain na stanowisko Dyrektora Generalnego.. Pracowała na zlecenie Stable-Tec i Ministerstw, tak jak wielu innych. Pracowała tam długo i gdy nadszedł Dzień Sądu, ona i 5 innych naukowców, zamknęło się w centrum kompleksu zwanym Think Tank. Od tej pory żaden kucyk nie wiedział co się z nimi stało
Orginał
[Obrazek: president_lightning_dust_by_starryoak-d5ra7xx.png]
Streszczone tłumaczenie
Lightnig nigdy nie wybaczyła Raiinbow, tego, że przez nią nie stała się Wonderboltsem, pracowała bez wytchnienia by odzyskać swoją pozycję w końcu się jej udało zostać zastępcą Spitfire. Gdy wybuchła Wielka Wojna została generałem oddziału w Cloudsdale. To właśnie ona wydała rozkaz zamknięcia nieba , a tym którzy stawiali opór kazała wypalić znaczek Rainbow Dash i uznała ich za zdrajców..Opaskę na oku uzyskała po zdradzie Rainvow Dash i Scootaloo,, Gdy powstała Enklawa została wybrana na jej prezydenta. Zmarła w tajemniczych okolicznościach. Przez Enklawę uznana za bohatera a przez Dashitów za tchórza

Orginał
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości