Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przestroga
#1
Piszę to ponieważ ktoś mnie uświadomił. Teraz poczuwam się do obowiązku ostrzeżenia wszystkich użytkowników tego forum.

Meritum sprawy:
Administrator naszego forum, MarkJaw, Nadużył swoich praw jako admin.
Włamał się on na moje konto i pisał posty. ( Na szczęście tylko na SB )

johnerwis napisał(a):Dobra Marku teraz szczerze. To tyś się bawił wtedy za podszywanie pode mnie. Kurwa to nie jest śmieszne. Bo nie jestem pewien czy to ty, czy ktoś mi się na prawdę wjebał i zhakował kompa.

Jeśli to ty to ujdzie, ale więcej tak nie rób.
A jeśli nie... to mam przejebane.

MarkJaw napisał(a):Tak, to bylem ja ;/

To jest zawartość wiadomości prywatnej w której się do tego przyznał.

Tak więc drodzy użytkownicy potraktujcie to jako ostrzeżenie. Mark może z równa łatwością włamać się również na wasze konta. Tak więc każdy powinien dokładnie sprawdzać czy nie pojawiają się pod jego imieniem tajemnicze posty znikąd.

Od ciebie Marku żądam satysfakcji. Masz mnie i wszystkich użytkowników przeprosić, PUBLICZNIE za to co zrobiłeś.

PS. Ten post ma tu zostać a nie że któryś z adminów go zaraz usunie. Natomiast jeśli się tak stanie, będę systematycznie pisał kolejne aż dojdzie to do skutku. JA NIE MAM ZAMIARU ODPUŚCIĆ.
#2
Przesadzasz, człowieku. Nie zaprzeczam, że Mark nie powinien tego robić, ale nie jest to coś, o co warto byłoby się awanturować w mojej opinii.
Posta nie usunę, czekam na odpowiedź Marka.

Post scriptum: przypominam o poprawności ortograficznej i interpunkcyjnej w postach, której ponownie brakuje. Nie mam czasu ni ochoty by poprawiać ręcznie posty, tak więc upraszam się tylko o utrzymanie jakiegoś poziomu poprawności.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#3
Ok, przyznaje się prawie do wszystkiego i przepraszam jeżeli kogoś tym uraziłem.

I od razu napisze że, nikomu się nie włamałem na konto i nie mam dostępu do haseł użytkowników tego forum które są przechowywane w bazie danych w postaci zaszyfrowanej i posolonej. Nawet gdybym chciał to nie mam możliwości technicznych żeby uzyskać do nich dostęp.
Cała moja "zabawa" polegała na dodaniu 2 wpisów w bazie danych w tabelce shoutboxa.

Jeżeli to komuś bardzo przeszkadza, obiecuje już tego więcej nie robić Unhappy
[Obrazek: signature.php]
#4
Well, skoro ta kwestia została ustalona... myślę, iż możemy usunąć/zamknąć ten wątek. Zgadzasz się na to, John?
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#5
Zgoda. Ale niech jeszcze ten temat zostanie i ( że tak powiem ) straszy. Po miesiącu możesz go spokojnie usunąć. I miejmy nadzieje że już nie wróci.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości