Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria - słuchowisko EN
#1
Panowie,
zupełnie przez przypadek natrafiłem na to w internetach:

http://youtu.be/MfdS190xBYc

Jest to o tyle zaskakujące, że to świeżynka - ma mniej niż 24 godziny Smile
Odpowiedz
#2
Coś o tym słyszałem, muszę kiedyś obadać.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#3
Wyszło im to. I muszę przyznać że Pip dobrali idealnie Tongue
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#4
Huh, muszę sobie to dzisiaj przesłuchać. Są tam jakieś efekty dźwiękowe itp?
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#5
Pewnie nie ma sensu Ci odpisywać, bo już pewnie przesłuchałeś, ale tak - są efekty dźwiękowe, jest muzyka, genialny voice acting i w zasadzie wszystko, co słuchowisko powinno mieć. No, może poza 44 kolejnymi odcinkami : )

PS. W opisie jest link do kompletnego soundtracku wraz z bonusem.

PPS. Jezu, czytam co napisałem i aż mi wstyd za te powtórzenia. Nic to - jest w pół do trzeciej nad ranem - głowa mi już nie pracuje : )
Odpowiedz
#6
Zaprawdę zacne przedsięwzięcie. Widać, że się starają i na dodatek będę miał kilka piosenek na sesję Grin
Odpowiedz
#7
Prawda, całkiem fajnie im to wyszło, ciekawe, jak będzie dalej to wyglądało.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#8
HM ... interesujące, a mi właśnie wpadł pomysł na utworzenie polskiego radia(internetowy) Fo:E
Odpowiedz
#9
I co by to radio miało robić dokładnie? =P
Odpowiedz
#10
Zapewne to co robiło słuchowisko w FoE albo w Wietnamie... Puszczało muzykę, podawało fakty, mniej lub bardziej dobre rady, zabawiało i poprawiało morale.

Ale do tego trzeba chęci i czasu np. co sobotę. No i wypadało by to nagrywać raz a dobrze i nie w pojedynkę bo w pojedynkę człowiek się nie wyrobi albo nie da rady.

Proponuję słuchowisko "Radio KrymPocalypse."
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości