Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brohoof rekrutuje!
#1
[Obrazek: Ije9pXc.png]
Brohoof to magazyn, który cały czas się rozwija. Dlatego też poszukujemy ludzi, którzy razem z nami mogliby go współtworzyć. Oczywiście najlepiej jakbyście mieli odpowiednie doświadczenie, ale jeśli go nie macie, nic nie szkodzi. Brohoof jest dobrym miejscem na doszkolenie swoich umiejętności (warunkiem podstawowym jest jednak ich posiadanie, więc jeśli chcecie pisać recenzje, nie wiedząc czym jest recenzja, to mówię wam, idziecie złą drogą). Koledzy z redakcji zawsze ocenią, zauważą błędy, czy wytkną literówki. Tak więc jeśli chcielibyście do nas dołączyć piszcie na adres [email protected].

Aktualnie poszukujemy:
- redaktorów,
- redaktorów muzycznych,
- recenzentów fanfików,
- korektorów,
- osobę, bądź osoby, do zarządzania naszym fanpage'm na fb.

Jakby natomiast znalazł się jakiś spec od DTP to już w ogóle byśmy skakali z radości aż pod chmury Smile
Odpowiedz
#2
Informować was tutaj o numerach Brohoofa, czy nie za bardzo? Grin
Odpowiedz
#3
Jak chcesz, mi to nie robi różnicy, dopóki trzymasz to w odpowiednim dziale.
A... komu mam wysłać kopertę żeby, nasza reklama się u was znalazła?? Smile
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#4
Zależy jaka reklama (w jakiej formie). Weź się do mnie odezwij mailem, to coś wymyślimy Smile
Odpowiedz
#5
W najnowszym numerze Brohoofa znajdziecie między innymi - aż trzy wywiady, jeden z Izeerem, który opowie wam o tajnikach typografi, dwa pozostałe z zagranicznymi muzykami - Aftermathem i Twitchem, przy czym ostatni z wymienionych połączony jest z artykułem o tej osobie.
Ponadto obszerny artykuł dotyczący swoistej „mitologii fandomu”. Wydaje mi się, że tekst ten może doprowadzić do ciekawej polemiki. Poza tym kontynuujemy dwie serie artykułów. Pierwsza dotyczy lokalnych fandomów. W tym numerze przeczytacie o bronies z Górnego Śląska. Druga skupia się na poszukiwaniu przez CMC cutie marków, są to artykuły opowiadające o ciekawych zainteresowaniach. Tym razem pod lupę weźmiemy postcrossing.
Ponadto kalendarz Brohoofowy i wiele, wiele innych atrakcji

Link do numeru -> http://issuu.com/brohoof/docs/20
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości