Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#4
Dziękuję, poprawiłem (czyt. usunąłem linka).

Co do pegaza ze Stajni:

pegazi allel nie może być aż tak hermetyczny by tylko pegazy mogły rodzić pegazy. Pańśtwo Cake mieli Pegaza i Jednorożca sami będąc ziemnymi kucykami. Ja rozumiem śmianie się, że Pana Cake'a zdradzała żona, ale też wolę przyjąć, że to kochajaca sie i nie zdradzajaca rodzina a jego tłumaczenie dlaczego jego dzieci są innych ras biorę za kanoniczne. Pojawiło się w serialu i nie powiedziano nic innego, siła rzeczy, to nie tyle mój headcanon, to canon serialu. Poza tym, przecież w tej Stajni mogły też być zamknięte pegazy które nie wróciły ponad pokrywę chmur w dniu Wielkiego Odwrotu.


A druga rzecz...
Wiesz, co do zachowań Sparkplug, staram się oddawać realistycznie to, jak powinna się czuć taka klaczka ze Stajni, w której było ciepło, dobrze, miło, wszyscy sie kochali (o ile byli płodni) i przestępcy byli rzadkością, bo SUFO pilnowało porządku. TO naturalne, że jakiekolwiek oznaki bezprawia, krzywdy, niegodziwości wywołują w niej ataki paniki, strachu, histerii...

Zarówno Littlepip jak i Blackjack musiały sobie z tym poradzić, jednak obie są urodzonymi heroskami majacymi to we krwi. Nasza Iskierka nie jest urodzona heroską i musi się nauczyć. Taka osoba samotnie by nie przetrwała, stąd konieczność przedstawienia takich postaci jak Whitesabre czy Black Gallant.

Cieszę sie, że ktoś podjął sie przeczytania i zostawienia po sobie śladu. Jestem ci wdzięczny, jakbyś był na krakowskim ponymeecie, to mas zu mnie piwo. ^_-
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Samir_Duran - 31-01-2014, 22:16
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości