Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#11
Cóż, idą powoli, ale do przodu. Ostatnimi czasy dokonałem paru skoków w postępie i z okoł0 10% zrobiło się w ciągu dwóch dni około 35%. spisanych ok 13 stron już jest, zważywszy że rozdział średnio ma mieć minimum 22-25 stron, to o czymś jednak świadczy Happy'

myślę, że pod koniec kwietnia powinien być wystawiony już.
Odpowiedz
#12
...wstawisz kiedy ja tak powiem ._.
[Obrazek: plaszczka.jpg]
Odpowiedz
#13
Dobrze kochanie *wraca do kuchni* Wolisz fryteczki czy Puree?
Odpowiedz
#14
Frytki.
[Obrazek: plaszczka.jpg]
Odpowiedz
#15
Samir masz nowego fana założyłem konto tu tylko po to byś to wiedział... Zapowiada się ogromnie ciekawie jestem dopiero po pierwszym chapku ale... masz potencjał (rosół) z kur wielu. xP Liczę na klimat zaszczucia i rozterki moralne głównej bohaterki = decyzje utrudniające przeżycie ale pozwalające spać spokojnie. Jej~
Odpowiedz
#16
Cóż, poczytaj dalej. Rozterki będą i będzie ich wiele. Jak powiedziała DJ PON3, Każdy na pustkowiach zrobił coś, czego żałuje.
Odpowiedz
#17
Bardzo mi się podoba u Ciebie opis walki to jak się uruchamia SATS a czas zwalnia i heroina przygląda się swojemu celowi zastygłemu w bezruchu... (plus)
Sceny walki są dynamiczne, bardzo obrazowo poprowadzone i wiadomo co się dzieje (nie ma opisów typu "wycelował, pociągnął za spust i przeciwnik wyzionął ducha" ale jak? Pocisk rykoszetował i przeciął linę nad wrogiem na której wisiała ogromna betonowa kula z Milej?) (plus)
Bohaterka która zapowiada się na NIE przekoksa. (Jedzie w moją stronę 6 czołgów i leci jedn helikopter, a ja mam tylko pistolet z 6 kulami... spokojnie po kuli na czołg i pustym magazynkiem strącę helikopter) (plus)
Fabuła się kupy trzyma... tylko brak mi wyjaśnień motywów nadzorcy stajni 69 (malutki minus)
Przybysz z krypty nie jest dla kucy z pustkowi zjawiskiem tak strasznie nowym. (plus)
Fajnie bawisz się słowem i można się z łatwością dowiedzieć że jest to kucykowe story. (plus)
Mam nadzieje na bardzo małą ilość cloopu bo jest to coś co mnie okropnie brzydzi... koniec końców za każdą razom gdy czytam podobny fragment to bohaterami tego akapitu są parzystokopytni a nie ludzie. (neutralnie jak na razie)
Odpowiedz
#18
Mógłbyś umieszczać daty przy chapterach? Tak abyśmy my mogli zobaczyć mniej więcej w jakich odstępach czasowych są wypuszczane rozdziały?
Odpowiedz
#19
Mógłbym, ale nie ma to zasady. Nie działam wedle ściśle ustalonego grafiku. jeżeli miesiąc jest lżejszy a wena jest urodzajna, to pisze szybciej i więcej. ten 4 rozdzial zabiera mi teraz strasznie dużo czasu bo wena jest king konga i ten włochaty puchaczeson nie chce mi jej oddać.
Odpowiedz
#20
Rozumiem to. Mimo to dzięki takiemu zabiegowi człowiek zagląda i widzi że nie było rozdziału od miesiąca... To myśli sobie "hej! już od miecha nic nie dał, to może wkrótce coś da?"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości