Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#22
Zatem niech i tak będzie. Dzięki. Swą drogą wczoraj przeczytałem całość którą zamieściłeś tutaj.
Postaraj się uważać z pisaniem "że" w bardzo wielu wypadkach przy "ze" brakuje kropki. Niby nic, ale dość częste przeoczenie.
Uniwersum nie dziejące się w klasycznym uniwersum... Słychać radio... Myślę za chwilę przedstawi się DJpon3 a tu ni chuchu...
Główna bohaterka bardzo łatwo się rozpłakuje i jej sposób myślenia o swoim Ogierze jest dla mnie lekko dziwny... Spodziewam się, że kiedy i jeśli odnajdzie swojego ukochanego to nie będzie już w nim tak zakochana...
Wszystko fajnie z tym, że...
Dużo mówienia o źrebaku i o tym, że nie może go mieć. (-) Ale mały.
Polityka 69tki. (-) Jak dla mnie mało logiczna i składna.
Bardzo typowy początek. (-) Nad podziw przewidywalny.
Bardzo hojna właścicielka baru. (-) Zbyt hojna, ale ujdzie w tłoku.
Przerysowany wątek miłosny. (-) Nie oddałeś go należycie. Nie czuję tego tak, jak czuć to powinienem.
Wstawka na początku rozdziału o karmazynowym przypływie. (-) nie widzę powiązań z historią kucykową, chyba że jestem w błędzie.
Clop (-) Za to, że jest. Jestem jego zatwardziałym przeciwnikiem.

Ale nie bój się. Są też plusy :p
Radio. (+) Bardzo fajne wyszło, oraz te problemy z nadajnikami.
Postać tajemniczego Ghula. (+) Choć ma i swoje minusy. Jak każda postać. A największym + była jego transmisja na żywo z radia.
Opisy wchodzenia w tryb S.A.T.S i jego działanie. (+) Nie piszesz "weszłam w tryb S.A.T.S i zamarkowała 4 strzały w głowę i potwierdziłam serię dewastujących uderzeń rozrywają czaszkę przeciwnika na kawałki..." Tylko wysilasz trochę bardziej. Choć w PH zdarzają się opisy użycia S.A.T.S gdzie taki opis byłby już wyrafinowany przy częstej lakoniczności. Ale nie o tym temat.
Pip Buck (+) A raczej jego podróbka.
Jak dotąd Clopu ni było aż tak wiele. (+) Nawet gwałt czy sex by mi zbytnio nie przeszkadzały, tylko niech nie będą zbyt dokładnie opisywane i eksponowane...
Rodzima produkcja (+) nie ma to jak usłyszeć od czasu do czasu staropolszczyznę. Happy

Średnia ocena Twej produkcji jest średnia. Nie mniej uważałem podobnie o PH. Doputy doputy nie przeczytałem go trochę więcej... Pisz dalej. No i oczywiście spraw abym mógł z czystym sercem przyznać, że ten Fic jest wart każdej minuty poświęconego czasu na czytanie go, oraz Twej pracy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Kamikun - 16-04-2014, 12:49



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości