Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#36
Witaj Synu Pustkowi!

Kamikun oraz TwistedSpring już zdążyli wcześniej niż ja wyrazić swoje opinie i przytoczyć sporo argumentów, co za tym idzie, nie pozostało mi wiele do powiedzenia...
Z niektórymi uwagami się zgadzam, a niektórymi nie, lecz nie będę się z nimi tu o nie spierać. Przede wszystkim zachęcam Cię do dalszego, systematycznego pisania, ponieważ naprawdę warto. Twoje teksty są dobre, a będą coraz lepsze jeśli postanowisz wytrwale podążać tą ścieżką. Ciesz się z konstruktywnej krytyki i obróć ją na swoją korzyść. Nie ze wszystkim musisz się zgadać i zastosować to, lecz zawsze warto chwilę pomyśleć nad czyjąś uwagą.
Nie wspomnę o stronie technicznej, gdyż jest ona na ogół dobra i zrozumiała, a to jest najważniejsze. W niektórych miejscach pozmieniałbym np: długości zdań, szyk itd., albo uszlachetniłbym środkami stylistycznymi, aby tekst wymagał większego zaangażowania od czytelnika, ale nie chcę się wtryniać już w takie rzeczy. Jest to taka jakby bardziej osobista sfera autora, gdyż wiąże się z jego pisarskim głosem

Czekam na kolejne rozdziały. Proooszę tylko, aby nie trwało to tak długo, jak przy rozdziałach kkat... Evil Grin albo innych.

Powodzenia w masakrowaniu Karmazynowego Przypływu, Synu Pustkowi!

Pozdrawiam, Grentonumanuma (chociaż i tak każdy widzi kto to piszę, łeee...)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: [16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Grentonumanuma - 17-06-2014, 18:07



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości