Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#57
Twisted:
Bardzo się cieszę, że udało mi się cie zatrzymać. Zależy mi na czytelnikach i na tym by przedstawiona historia się podobała.

Kamikun (oj, tutaj nie odpowiem na wszysktie chyba)

- - Jestem sobie handlarzem... sprzedałem informacje psom... Zgaduj jak szybko jestem w stanie przekazać im informacje które dzisiaj zdobyłem? (bardzo szybko... naprawdę nie wiesz jak bardzo)
Tak jakby, to są tereny zajęte przez Przypływ, czy moze raczej tereny znajdujace sie pod ich "protekcją". Czas ich reagowania, o ile zostaną dobrze poinformowani to są w stanie zareagować bardzo szybko. Zajęło im to ponad półtorej dnia, a sam Piggybank miał dość czasu by do niej dotrzeć przez noc.

- Ile zajmuje nam doprowadzenie do buntu... (phi daj mi dwie minuty i trzy zwrotki...)
Serial oglądałeś? Spiew na samo "drop of a hat" potrafił poruszyć wszystkie kucyki w okolicy do synchronicznego tańca i robienia za chórek. Po prostu jej się udało.

- Czy nikt nie pomyślał aby zajrzeć do terminalu przed Sparkpług?
Terminal był zaszyfrowany hasłem, którego nikt do tej pory nie złamał. Z tej samej racji że był zaszyfrowany, nikt wcześniej nie znalazł tajnej komendy. Tutaj jesteś po prostu czepialski bo równie dobrze mógłbyś sie doczepić czemu w grach i w oryginalnym FoE bohaterowie są wstanie znaleść wciąż nienaruszone od czasów wojny rzeczy.

- Prędkość akcji... nawet nie poczułem tego, że zostali oni zniewoleni.
O to chodziło. Musieli uciekać jak najszybciej by złapać ich offguard.

- Czemu psy ryzykują taką ryzykowną eskapadę za jednym nędznym PipBuckiem? Skoro są takie cenne, to czemu nie "wezmą" jednego z miast Welspring?
Włąsnie... Czemu tego nie zrobią? hmmmm. Brzmi jak tajemnica, nieprawdaż? Ciekawe dlaczego.

Również dziękuję za krytykę, jest przydatna i wezmę ją pod uwagę pisząc następne rozdziały.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: [16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Samir_Duran - 06-08-2014, 13:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości