Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#66
    Po przeczytaniu wprowadzenia i I rozdziału powiem tak początek jak w każdym kucykowym falloucie -Dawno ,dawno temu kucyki zaczęły się kłócić a potem zabijać aż góra się też wkurzyła i zaczęła zrzucać megaczary. Po tym było wszystko co kucykowe atomówki robią ze światem i tak dalej-. Nie można zacząć coś w stylu że główny bohater czyta historie equestrii i nie może uwierzyć co czyta. Reszta wstępu jest już niesztampowa i ciekawy pomysł z umieszczeniem historii w kucykowej Rosji jeśli dobrze zrozumiałem co za tym idzie wpaja się tam mieszkającym kucykom dziwne wiadomości. Kucykowy Stalin Evil Grin, RNP zrobił to co Niemcom prze z II Wojnie Światową się nie udało. Staliongrad=Stalingrad czyli nazywał się on Stalion ciekawe imie.

     Teraz o I rozdziale-Sparkplug ma wysokie mniemanie o sobie ciekawe dlaczego Tongue .O opisz podstawy jak działa Stajnia ciekawe zadanie które przybliżą nam polityka schronu o jednoznacznym numerze. Ogólnie chłopaki mieli duuuży wybór zazdroszczę. Obowiązkowe patrzenie się na siebie zapewne dodaje +10 do pewności siebie.Jakoś opisywanie się kucyków seksujących się pod prysznicem powinno być ale powinno pozostawać między nimi jako np. -Super się bawiłam Coldbrew- a nie jako opis ale to tylko moje zdanie. Ale mieli bulwersa że nie zdali testu na posiadanie dziecka, naprawdę test na posiadanie dziecka takie rzeczy tylko w koniustycznej Rosyjii. Dobrze że cokolwiek im dali razem z książką mojej ukochanie klaczki nie-zombii  a nie wykopali ich na pewną śmierć. Czyste niebo nie zasłonięte chmurami co pegazy zrobiły dzień litowanie się nad zwierzętami? Nie wiedzą co to cmentarz chwila zapomniałem , że kuce w stajni są palone. Rozkmina nad pijanym szkieletem spoko rozumiem. Tego płaczenia będzie więcej? Zbieram patyki potykając się kości i mam to gdzieś bo ich nie widze. Evil Grin Oj przyzwyczaj się do braku jedzenia. Taaa ogrzali się tylko już w to wierze.Smile

Ps. Ale mi komentarz wyszedł.
2 Ps. Może być nienajlepsza składnia i błędy wybaczcie.Unhappy      
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: [16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Bregowaty - 19-02-2015, 13:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości