Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#69
Wiem przedobrzyłem, spróbuje jeszcze raz napisać ale w punktach.

No to próba napisania czegoś na wzór opini.
Plusy:
-Uniwersum-Twój fanfik nie dzieje się w samej Equestrii tylko w jednej z jej "krajów".Według mnie w kucykowej Rosji czyli są ogromne obszary.Psy mieszkały gdzieś na Syberii?
-Bohaterowie-Każdy jest opisany i ma swoje powody podróży z technikiem z Stajni.Mamy francuza ,niemca i trójkie rosjanek?Najbardziej z bohaterów podoba mi się White Veil bo pustkowia   zabrały jej wszystko nawet godność.
-Opis miejsc-Wszędzie gdzie pójdą jest opisany ogólny wygląd dając czytelnikowi możliwość "dorysowania" okolic.
-Podsuwanie piosenek jest bardzo dobrym pomysłem i pozwala wczuć się w tekst.
-Walki-wszystko od włączenie SATS do pocisków rozrywających ciała są po prostu miodne i spokojnie sceny walki mogę porównać z tymi z Crysisa Equestrii.
-Kobieta która kocha facetów, nie wiesz jaki byłem szczęśliwy że nie jest lezpijkom nie chodzi mi że nie toleruje ale po prostu było by nudne.
-Nie robienie z niej LittlePip czy Blackjack które są terminatorami.
-"Kruchość" Iskierki-Nie wiem dlaczego wszyscy dają to jako (-) a jak byście wy byli w jej ciele to też byście się co chwile rozklejali.
-Radio jest pełnoprawne a nie gada tylko o bohaterskich czynach.
-Stajnia-poznajemy ją i jej kłamstwa.
-Pustkowia są wielkie, odkucze pełne psycholi i wrogiej fauny
Minusy:
-Za szybko wprowadzony Behemot mogłeś poczekać aż Iskra wbije ten dwudziesty któryś poziom.
-Rozumiem że Black żyje już 200 lat a Killer przeszedł setki km ale czy ich przodkami byli terminator  i Rambo bo wiedzą,umieją wszystko.
-Psy są troszeczkę za głupie
-Kochanie się kucyków opisy powinny być bardziej ogólne jeśli w ogóle się tak da napisać.
-Francuski dalej nie wiem co on tam gadał w tym wspomnieniu jeśli już dajesz fragment to w nawiasie powinien być przetłumaczony tekst. Stylizowanie już mi nie przeszkadza bo jak Spark przyzwyczaiłem się do tego.

Chwila ja jako jedyny mam więcej (+) niż (-) yyy no yyy właśnie no tego *wychodzi i za chwile słychać skrzypienie drewnianych schodów*.

PS.Wiem że nie jest to piękne ale starałem się napisać coś więcej niż -Kiedy kolejny rozdział-.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: [16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Bregowaty - 21-02-2015, 12:24



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości